Зі Львівщини на передову передали 24 евакуаційні медичні автівки

Фото: ЛОВА

Сьогодні, 25 серпня, під стінами Львівської обласної військової адміністрації відбулася передача 24 евакуаційних медичних автомобілів. Машини передали благодійні фонди «British Ukrainian Aid» та «Smart Medical Aid» спільно зі Львівською ОВА у межах проєкту «100 карет швидкої допомоги Україні».

Про це повідомляє пресслужба Львівської ОВА.

Більшість авто є повнопривідними, що є важливим аспектом під час евакуацій з поля бою в умовах бездоріжжя чи поганої погоди. Майже всі авто доправили з Великої Британії. В Україні перевірили їхній технічний стан, укомплектували технікою та медикаментами для військових.

«Велика шана та дяка двом фондам, які об’єдналися разом задля допомоги Україні. Від початку повномасштабної війни їм разом вдалося передати медичного обладнання на 12 мільйонів євро, понад 300 швидких поїхали силами фондів у прифронтові райони, вони передали десятки тисяч аптечок та сотні тисяч турнікетів для наших мужніх воїнів. Цей вклад є неоціненним, адже він наближає нас до перемоги», – наголосив начальник Львівської ОВА Максим Козицький.

Співзасновник фонду «British Ukrainian Aid» Богдан Болонний розповів, що авто поїдуть у різні бригади, зокрема ті, що базуються на Львівщині.

«Ми дуже раді мати нагоду допомагати рідній землі, адже наш фонд з 2014 року допомагає жертвам російської агресії. Ми передали понад 250 автівок та велику кількість медичного обладнання. Ці авто є одним з епізодів нашої діяльності і дуже приємно, що вони допоможуть врятувати не одне життя наших військових», – підкреслив Богдан Болонний.

Військовий окремої президентської бригади 22-го батальйону спецпризначення з позивним «Тайфун» розповів про те, скільки зазвичай «живуть» такі машини, і чому потрібно безперервно продовжувати доправляти їх на передову.

«Ми безмежно вдячні усім, хто долучився до передачі, за таку допомогу. Ці машини рятують щодня наших хлопців і їх не вистачає, тому кожне авто є важливим. Ми повинні розуміти, що на фронтових лініях ці авто можуть прослужити від сили тиждень, а подекуди навіть декілька днів», – сказав військовослужбовець.

оренда квартири Львів

Новини