Знищені: два ударні дрони та три одиниці авто- бронетехніки – ОК «Південь»

Фото: ЗСУ

Ворог застосовує ударні дрони типу «Ланцет», «Zala», 2 саме таких було знищено в Бериславському районі зі стрілецької зброї.

Ракетно-артилерійськими підрозділи відпрацювали 45 вогневих завдань. Із втрат ворога відомо про 5 поранених і 3 одиниці авто- бронетехніки. Остаточні результати дорозвідуються.

Про це повідомляє Оперативне командування «Південь».

«Противник продовжує облаштування оборони на різних її рубежах, вишукує способи налагодити логістику на лівому березі річки Дніпро в обхід вогневого контролю Сил оборони.

Продовжується контрбатарейне протистояння сил вздовж лінії зіткнення. Ворог наносить вогневе ураження по наших позиціях із застосуванням реактивних систем залпового вогню, важкої артилерії, мінометів.

З метою уточнення положення наших військ та корегування вогню артилерії ворог значно посилив повітряну розвідку вздовж лінії зіткнення.

Водночас, застосовує і ударні дрони типу «Ланцет», «Zala». 2 саме таких було знищено в Бериславському районі зі стрілецької зброї.

Ракетно-артилерійськими підрозділами відпрацьовано 45 вогневих завдань. Із втрат ворога нам відомо про 5 поранених і 3 одиниці авто-бронетехніки. Остаточні результати дорозвідуються.

В Чорному морі з роздуванням штормової погоди корабельне угруповання ворожого недофлоту зменшено до 7 кораблів, серед яких 1 підводний ракетоносій. Тобто в першому споряджені 4 «Калібри». Але цілком імовірний вихід додаткових одиниць на позиції нанесення ударів».

Новини