ЗСУ мають успіх на Бахмутському та Мелітопольському напрямках – Генштаб

Фото: ЗСУ

Українські захисники продовжують наступ на Бахмутському та Мелітопольському напрямках. Мають успіх в районі Новоданилівки-Новопрокопівки та південніше Бахмута. Ворог вів безуспішно атакував в районах Мар’їнки, Новомихайлівки Донецької області та Вербового на Запоріжжі.

Про це повідомляє Генеральний штаб ЗСУ.

«Сили оборони України продовжують ведення наступальної операції на Бахмутському та Мелітопольському напрямках.

В напрямку Новоданилівка-Новопрокопівка мали успіх, закріплюються на досягнутих рубежах, завдають вогневого ураження артилерією по виявленим цілям противника, здійснюють заходи контрбатарейної боротьби.

На Бахмутському напрямку Сили оборони продовжують вести наступальні дії південніше міста Бахмут, закріплюються на досягнутих рубежах».

За даними Генштабу, противник вів безуспішні наступальні дії в районах Мар’їнки, Новомихайлівки Донецької області та Вербового Запорізької області. Ворог зазнав значних втрат в особовому складі, озброєнні та техніці, здійснює переміщення підрозділів та військ, застосовує резерви.

Також Сили оборони України продовжують стримувати наступ російських військ на Лиманському та Бахмутському напрямках. Противник вів безуспішні наступальні дії в районі Новоєгорівки. Тривають важкі бої.

оренда квартири Львів

Новини