ЗСУ мають успіх поблизу Новоданилівки та Новопрокопівки та південніше Бахмута – Генштаб

Фото: ЗСУ

Сили оборони мають успіх в напрямку Новоданилівки та Новопрокопівки у Запорізькі області та південніше міста Бахмут, закріплюються на досягнутих рубежах.

Про це повідомляє Генеральний штаб ЗСУ.

«Сили оборони України продовжують ведення наступальної операції на Бахмутському та Мелітопольському напрямках.

В напрямку Новоданилівки та Новопрокопівки мали успіх, закріплюються на досягнутих рубежах, завдають вогневого ураження артилерією по виявленим цілям противника, здійснюють заходи контрбатарейної боротьби.

На Бахмутському напрямку Сили оборони продовжують вести наступальні дії південніше міста Бахмут, закріплюються на досягнутих рубежах».

Також повідомляється, що противник вів безуспішні наступальні дії в районах Авдіївки, Мар’їнки та Новомихайлівки Донецької області. Ворог зазнає значних втрат в особовому складі, озброєнні та техніці, здійснює переміщення підрозділів та військ та активно застосовує резерви.

Окрім того, Сили оборони України продовжують стримувати наступ російських військ на Куп’янському, Лиманському та Бахмутському напрямках. Противник вів безуспішні наступальні дії в районах Новоєгорівки Луганської області та Веселого Донецької області. Важкі бої тривають.

оренда квартири Львів

Новини