ЗСУ вдарили по розгортанню сил ворога на лівому березі Дніпра – ОК «Південь»

Фото: ЗСУ

Авіація ЗСУ двічі відпрацювала по районах розгортання сил противника. Ракетні та артилерійські підрозділи Сил оборони здійснювали вогневий вплив по позиціях ворога та районах зосередження живої сили, техніки та озброєння на лівому березі Дніпра. Підтверджено зменшення війська РФ на 40 військових та 3 авто. Решта втрат противника дорозвідуються.

Про це повідомляє Оперативне командування «Південь».

«Ворог продовжує вести активну оборону по усій лінії зіткнення, що розмежована Дніпром.

Протягом бойового дня, противник завдавав артилерійських ударів по позиціях наших підрозділів та територіальних громадах у Бериславському районі. Без постраждалих та втрат.

У відповідь, з метою придушення вогню ворожої артилерії наша авіація двічі відпрацювала по районах розгортання сил противника.

Ракетні та артилерійські підрозділи Сил оборони протягом дня здійснювали вогневий вплив по позиціях ворога та районах зосередження живої сили, техніки та озброєння на лівому березі Дніпра. За уточненими даними, підтверджено зменшення ворожого війська на 40 рашистів та 3 військових автівки. Решта втрат противника, дорозвідуються.

Склад ворожого флоту протягом дня суттєвих змін не зазнав. 18 кораблів та катерів, у тому числі 1 ракетоносій в готовності до залпу вісьмома «Калібрами».

Новини