ЗСУ знищили штаб росіян у Червоному Маяці Херсонської області – ОК «Південь»

Фото: ЗСУ

Підтверджені втрати ворога на півдні України складають: 25 військових, 3 САУ «Мста-С», 6 одиниць автотехніки. Знищено склад ворожих боєприпасів в Каховському районі.

Окрім того, в результаті ударів Сил оборони по штабу росіян у населеному пункті Червоний Маяк Херсонської області понад 30 окупантів загинуло, знищено 2 танки та 4 вантажівки.

Про це повідомляє Оперативне командування «Південь».

«Ворог після відходу з правого берега основних підрозділів здійснив підрив Антонівських мостів з метою ускладнення подальшого пересування наших військ.

Сили оборони продовжують заходи з деокупації населених пунктів на Херсонському напрямку. В ході успішних наступальних дій передові підрозділи наших військ дісталися правого берега Дніпра. Тривають заходи з виявлення та знищення противника в низці населених пунктів. Розпочато роботу й по обласному центру.

Тим часом ворог продовжує терор тилових регіонів і мирного населення. Протягом дня з «Градів», «Ураганів» та важкої артилерії атаковано Мирівську і Марганецьку громади Нікопольщини. Близько 70 снарядів випущено по населених пунктах та відкритих територіях. Поранення отримали 2 цивільні особи.

З Кінбурнської коси ворог бив «Градом» по Куцурубській громаді Миколаївщини. Без людських втрат.

Нашою авіацією двічі нанесено удар по скупченню техніки противника в Бериславському і Херсонському районах. Ракетними та артилерійськими підрозділами виконано 34 вогневих завдання по районах зосередження живої сили та техніки ворога.

Підтверджені втрати ворога складають 25 рашистів, 3 самохідні крупнокаліберні гаубиці «Мста-С», 6 одиниць автотехніки. Знищено склад ворожих боєприпасів в Каховському районі.

В результаті точних ударів Сил оборони по штабу російських окупаційних військ у населеному пункті Червоний Маяк Херсонської області понад 30 окупантів загинуло, знищено 2 танки та 4 вантажівки.

В ворожому корабельному угрупованні в Чорному морі, що наразі складається з 21 корабля, на бойовому чергуванні 2 надводних ракетоносії. Загальна кількість готових до застосування «Калібрів» – 16».

Новини