Цікаве

1 вересня – до нової школи


І знову до школи. Для більшості малюків «1 вересня» звучить як вирок, адже безтурботні літні дні – позаду, а попереду – довгих 9 місяців сумлінного навчання. Проте, нині школярі села Гординя з радістю попрямували до рідної школи.

Другокласниця Марта прокинулась о шостій ранку, аби якомога раніше побачити  свій оновлений клас.

Марта Терлецька – другокласниця

«Найбільше мені подобається підлога, тому, що колись вона не була така, а була інша. Все змінилося і я тепер буду хотіти до школи»

Минулого року у класі була занедбана підлога, старі вікна, заклеєні паралоновими смужками і  зблідлі від часу стіни. Натомість тепер, тішиться батько Мартусі, його донечка щодня навчатиметься у комфортних умовах.

Андрій Поцілуйко – батько другокласниці

«Школа була трохи вже поношена, а зараз вже зовсім інакше виглядає. Зрозуміло, шо дитині цікавіше ходити, коли в класі гарно, чисто, усе відновлено.

Директор школи ж милується новеньким подвір’ям навчального закладу і з жахом пригадує те, як виглядало воно у попередні роки.

Іван Совінський – директор Гординської середньої з/о школи.

«Було знищено асфальтне покриття і для святкування усіляких виховних заходів  – воно не давало такого ефекту. А от сьогодні ми вже відчули, що, в дійсності, ми будемо навчатися у новій українській школі».

Давню мрію жителів села Гордині про красиву нову школу втілила компанія «Continental Farmers Group». Цьогоріч, підприємство виділило кошти на ремонт класів, заміну вікон та дверей і реконструкцію шкільного подвір’я.

Мирослав Охабський – старший менеджер зі зв’язків з громадськістю кластеру «Кам’янка-Бузька»

«На дану школу було виділено майже 200 тисяч гривень: постелили бруківку перед школою, повністю замінили на першому поверсі ламінат, вікна, двері. І на майбутнє, ми надалі будемо фінансувати і підтримувати співпрацю з місцевими органами самоврядування».

Богдан Юзвяк – Новокалинівський міський голова

«У бюджеті коштів ніколи не буває багато, тому маємо шукати і співпрацювати. Разом з тим ми маємо спонсорів в себе на території, які допомагають нам. Однією з таких є нова компанія «Конінентас Фармерс Груп», яка долучилася до ремонтів шкіл на нашій території».

Цьогоріч компанія «Continental Farmers Group» виділила 3 мільйони гривень на ремонт п’ятдесяти трьох сільських шкіл.

Залишити відповідь