Цікаве

АТБ марафон Восьма ранку. Центр Дніпра. Жодної автівки та посилені заходи безпеки. Передстартова руханка та вивчення бігової траси. Так починається масштабна бігова подія “Дніпро АТБ марафон”.


Марина Філатова – організатор “DNIPRО АТБ MARATHON”, президент міської федерації легкої атлетики

«Ми проводимо вже наш четвертий «АТБ Дніпро Марафон» з рекордною кількістю учасників, чотири з половиною тисячі осіб. Це на півтори тисячі людей більше ніж торік».

З 2016 року цю бігову подію у Дніпрі проводить лідер вітчизняного ринку роздрібної торгівлі – “АТБ-маркет”.

Борислав Марків – генеральний директор компанії АТБ

«Я радий вітати усіх на щорічному АТБ-марафоні. Щирі слова подяки Марині Філатовій за цю енергію, натхнення і це бажання, з яким вона організувала попередні та сьогоднішній заходи. Також окрема подяка місту за організацію і запрошую усіх взяти участь у наступному марафоні».

Марафон вже набув національного масштабу. У забігах на дистанціях: 42 кілометри, 21, 10, 5 та 1,6 взяли участь професіональні спортсмени і любителі різного віку.

Микола Вороний – учасник DNIPRО АТБ MARATHON” з Волині.

«Четвертий рік я займаюся бігом. Це дуже приємно дуже здорово. Це пропагує здоровий спосіб життя».

На марафон до Дніпра приїхали і бігуни з 10 країн світу: з Британії, Польщі, Молдови, США, Франції та Ізраїлю. Вперше забіг налічує велику кількість корпоративних команд. Компанія АТБ побила власний минулорічний рекорд і в цьому році на марафон приїхали вже не 600 а понад 800 учасників — працівників компанії, з різних міст.

Ганна Тишичка – учасник  “DNIPRО АТБ MARATHON”, працівник компанії АТБ, місто Одеса.

«Я дуже задоволена, що потрапила на цей марафон. Участь, людські емоції, я дуже рада».

Олена Олександрівна – учасник “DNIPRО АТБ MARATHON”, працівник компанії АТБ, місто Миколаїв.

«Бойовий настрій, бігти та бігти. Складного нічого не було, головне обрати правильний темп та бігти».

Бігли марафон не лише дорослі.  Для дітей організували дитячі змагання на дистанції 500 та 100 метрів, Є й сімейні, і для людей з особливими потребами.

На дистанцію “Миля добра” зареєструвалися майже сотня учасників.

Тетяна Шуба – учасни “DNIPRО АТБ MARATHON”, учасник параолімпіади у Сіднеї.

«609 метрів це миля добра, мені дуже хотілося б більше, але мене пускають. Стара травма нагадує про себе і я ледь випросила для себе цю дистанцію».

Переможцям у різних дистанцях – грошові призи та коштовні подарунки.

Цьогорічний призовий фонд марафону — 300 тисяч гривень. Мотиваційний приз для бігунів, працівників АТБ — поїздка на один з марафонів до Європи. В компанії вважають, що соціальна відповідальтність бізнесу не повинна обмежуватися лише сплатою податків.

Марков Борис – генеральний директор компанії АТБ

«Нам важливо організувати таку атмосферу, аби до нас приїздили зі всього світу, аби Дніпро став спортивною столицею, біговою столицею не лише нашої області, але й України в майбутньому, а можливо і Європи.

Залишити відповідь