Цікаве

АТБ – мережа успіху


У її пріоритеті – ефективне використання та розвиток людського капіталу підприємства. 2018-го корпорація створила понад шість тисяч нових робочих місць.

Вікторія Кравчук, керуюча магазином мережі «АТБ-Маркет»

 «Перевага АТБ у тому, що молодим співробітникам не потрібно чекати по 10-15 років доки наявне керівництво піде на пенсію і звільнить свої посади. Ми настільки швидко зростаємо, що роботи вистачає усім.  Нерідко можна зустріти зовсім молодих керівників. У жодній компанії таких можливостей не знайти. Ті, хто хоче і може розвиватись, просто не мають шансів не рости по кар’єрних сходах».

Сьогодні на підприємствах корпорації «АТБ» працюють понад шістдесят тисяч осіб. Що важливо: усі, хто займає адміністративні посади в торговельній мережі «АТБ-Маркет», здобули професійну освіту в навчальних центрах компанії.

Вікторія Кравчук, керуюча магазином мережі «АТБ-Маркет»

 «Якщо у людини є потенціал і амбіції, то вона обов’язково досягне свого! Особливо у компанії АТБ. Тут для цього є все. Навіть освіти можна отримати без відриву від роботи».

Власні навчальні центри – гордість компанії. У них не лише навчають працівників, але й допомагають розвинути управлінські якості керівникам і співробітникам внутрішнього кадрового резерву.

Вікторія Кравчук, керуючий магазином мережі «АТБ-Маркет»

«Особливу увагу приділяють ефективному використанню і розвитку людського капіталу. Будь-який співробітник тут може пройти шлях від простого охоронця до начальника управління, від касира до  регіонального керівника. Вся система побудована таким чином, що піднімаючись із ступеня на ступінь по кар’єрних сходах  працівник проходить спеціалізоване навчання в освітніх центрах АТБ, яких сьогодні у компанії  чотири».

Такі центри наразі діють у Дніпрі, Києві, Одесі та у Львові. Щороку в них – безкоштовно навчаються та підвищують свою кваліфікацію понад чотири тисячі осіб.

Залишити відповідь