Цікаве

БФ «Батьківщина для дітей» реалізовує мрії дітей з багатодітних і малозабезпечених сімей


З нагоди Дня незалежності подарувати яскравий настрій малечі з багатодітних і малозабезпечених родин вирішили у благодійному фонді «Батьківщина для дітей». Для десятьох хлопчиків та дівчаток організували екскурсію цікавинками міста Лева.
Це дітки з багатодітних малозабезпечених сімей з міста Львів, якими фонд опікується практично рік часу. Їх залучали до різних акцій, які організовували у благодійному фонді «Батьківщина для дітей» до цього моменту, і сьогодні вирішили на день українського свята зробити святковий захід.
Опісля екскурсії малечу повели до Львівської майстерні пряників. Там дітлахів чекав справжнісінький майстер-клас із оздоблення печива. До слова, випічку для забави підібрали у формі карти України. Аби створити позитивні асоціації з рідною країною.
В цьому суспільстві і в цій державі їм і надалі доведеться жити і хочеться, щоби у їхніх емоціях завжди залишалося щастя, радість, посмішка.

Та є й дітки, які сьогодні не мають змоги святкувати. Один з них – 4-річний Микола Капелящук. Хлопчик намагається побороти рак крові.

Він зараз знаходиться в Ізраілі на лікуванні, частина коштів зібрана. Але попереду цілий рік лікування. Вже проведено багато ярмарків. У фонді хочуть також заручитися допомогою меценатів і небайдужих, аби допомогти батькам цього хлопчика подолати всі ці труднощі, з якими стикнулася їхня сім’я.
Всіх небайдужих просять долучитися до збору коштів, аби врятувати життя малюка.
Благодійний фонд «Батьківщина для дітей»
(Найменування отримувача) БО БФ БДД (Код отримувача) 43378271 (Рахунок отримувача) UA593253210000026003053758185 (Назва банку) ЗАХIДНЕ ГРУ АТ КБ “ПРИВАТБАНК”

Залишити відповідь