Цікаве

Біометричний паспорт за 20 хвилин

Оформити закордонний паспорт без черг та лише за двадцять хвилин. У Львові відкрили оновлений Центр обслуговування громадян «Паспортний сервіс». Як і попередній, його розмістили у приміщенні Головної пошти, втім суттєво розширили, аби приймати більше клієнтів.

Володимир Поліщук – прес-секретар ДП «Документ»
«Центр, який приймав 200 чоловік на день, тепер зможе півтисячі львів’ян приймати. Це суттєво зменшить черги. Вартість паспорта, якщо його оформляти у звичайному режимі в паспортному сервісі складає 990 грн. Якщо ви хочете за терміновим тарифом, це буде 1249 грн».
Процедура оформлення проста: із собою потрібно мати лише український, якщо є – старий закордонний паспорт та ідентифікаційний код.
Аби ще більше українців отримали біометричний паспорт, одночасно приймають документи 18 інспекторів. Сфотографуватись, залишити електронний підпис чи зняти відбитки пальців – усе на місці зробить працівник Паспортного сервісу, тож не потрібно бігати по кабінетах. Процес триває до 20 хвилин.
Володимир Юськів – львів’янин «Все дуже швидко, апаратура працює, тому що я кажу, попередньо як робив, вічно з тими пальцями було по 5 разів, не могли щось там взяти, а тут дуже швидко і зручно і взагалі ніяких проблем»
Діана Мельник – львів’янка «За зручність треба платити, тому що стояти у чергах з 4 ранку я не готова».

 

Такі сервісні центри – це суттєва допомога працівникам міграційної служби. Із запровадженням безвізу, у регіональних відділеннях – постійний ажіотаж. Тепер напруга спаде.
Іванна Іваночко – т.в.о. начальника Головного управління Державної міграційної служби України у Львівській області
«Навантаження, яке зараз лягає на плечі працівників, територіальних підрозділів міграційної служби ми не взмозі достатньо задовольнити потреби усіх громадян. І на жаль, у нас є великі черги. Тому відкриття такого центру, я думаю, розвантажить трохи наших людей. І ми зможемо урівняти попит і пропозицію».
Для зручності клієнтів, у сервісному центрі діє зона безкоштовного вай-фаю та ігровий майданчик для дітей. Зробити біометричний паспорт можна усім без винятків, незалежно від місця реєстрації. Також тут пропонують оформити страхівку, виготовити довідку про несудимість, а мешканцям Галицького району – ID – картку.

Залишити відповідь