Цікаве

Бізнес об’єднується


У Тернопільському драматичному театрі – аншлаг, оплески та навіть святковий коровай. Тут відзначають день народження нової компанії – агрохолдинг «МРІЯ» і компанія CFG завершили об’єднання бізнесів і тепер працюватимуть під єдиним брендом – «Контінентал Фармерз Груп».

Генеральним директором призначили 40-річного Георга фон Нолкена. За його плечима – 17-річний досвід управління сільськогосподарськими компаніями в Європі.

Георг фон Нолкен, Генеральний, директор «Контінентал Фармерз Груп»

«Ми хочемо працювати як одна компанія. Вважаємо це дуже важливим: аби наша команда зрозуміла, що ми – одне ціле. У нас немає конкуренції між собою. Ми працюватимемо під одним брендом. Цей процес почався з грудня минулого року».

Земельний банк об’єднаної компанії складає майже двісті тисяч гектарів. І виробляє «Контінентал» понад мільйон тон продукції щороку. А це – соняшник, пшениця, ячмінь, кукурудза, ріпак, картопля, соя та цукровий буряк. Компанія успішно працює на територіях п’яти областей. Степан Янишин – заступник голови Жовтанецької ОТГ, що у Кам’янка-Бузькому районі Львівщини,  наголошує, що торік, завдяки агропромисловій компанії, бюджет його громади поповнився шістьма мільйонами гривень.

Степан Янишин, перший заступник голови Жовтанецької ОТГ (Кам’янка-Бузький район)

«Якщо говорити взагалі про фірми, які є на наших теренах, то «Контінентал Груп» фактично є найбільшими працедавцями і найбільше доходу ця компанія вливає у нашу об’єднану територіальну громаду».

В об’єднаній компанії кажуть: всі соціальні проекти, які впроваджували раніше, збережуть й надалі. Торік на це виділили 34 мільйони гривень. А це – підтримка аграрних вишів, співпраця зі студентами, а також – чимало дитячих проектів.

Нонна Шмідік, директор департаменту комунікацій та соціальних проектів компанії «Контінентал»

«А також дуже полюбляємо, коли до нас, на нашу базу, наприклад, у Вирові, приїжджають діти зі шкіл, з екскурсіями, подивитися, як саме відбувається агровиробництво. Аграрна галузь – це вже далеко не кінь, який йде по полю. Це сучасні механізми, це дуже інноваційно».

Вже у цьому році реалізували соціальних проектів на сім мільйонів гривень. Компанія незмінно продовжуватиме операційну діяльність у Львівській, Тернопільській, Хмельницькій, Чернівецькій та Івано-Франківській областях. У керівництві агропромислового бізнесу запевняють: злиття двох компаній дозволить ефективніше рухатись до декларованих цілей.

Залишити відповідь