Цікаве

Брудні технології проти міністра екології


Політичне сміття проти міністра екології. У 124-му виборчому окрузі, де балотується в народні депутати Остап Семерак, поширили листівки з неправдивою інформацією про нього. Про це заявили у команді кандидата.

Листівки   наклепницького змісту  про кандидата в депутати, – без вихідних даних –  розповсюдили на зупинках цієї ночі. Остап Семерак  вже подав  заяву в поліцію і просить правоохоронні органи розібратися у фактах  порушення виборчого законодавства.

Яна Городок, довірена особа Остапа Семерака

«Ми хочемо заявити, що Остап Михайлович ніколи за 20 років своєї політичної кар’єри, ніколи не вдавався до брудних методів та чорних інформаційних технологій. Також нагадуємо, що Остап Михайлович подає декларації з 2002 року.  Та все його майно та майно його сім’ї воно знаходиться у публічному доступі».

Такі листівки – вияв нечесної передвиборчої гри, каже представник комітету виборців.  Коли кандидати намагаються очорнити своїх суперників. Її можна розпізнати за декількома ознаками. По-перше, інформація, яку поширюють, негативного змісту. По-друге, має сумнівне походження. По-третє, агітаційна продукція не містить вихідних даних – про замовника, про наклад, хто оплатив листівки – аби порушника складніше було встановити. А відтак – і притягти до відповідальності.

Микола Бучин, політолог, координатор програми спостереження за виборами Львівського обласного осередку Комітету виборців України

«Випадок із Остапом Семераком, і власне з агітками, які були цієї ночі поширені, це є один з  прикладів чорного піару. Фактично відповідальністю за порушення норм агітації є офіційне попередження, яке оголошує виборча комісія кандидатові. Ймовірно це буде морально-правова, яка буде передбачати певне відшкодування моральних збитків кандидатові»

Відтак, у штабі Остапа Семерака закликають виборців не зважати на провокації. Тим часом представники комітету виборців просять кандидатів все ж таки дотримуватись правил гри і не вдаватись до нечесних методів. 

Залишити відповідь