Цікаве

Чергові оновлення у Добротворі


Заради розвитку дітей та їхнього комфорту. Стародобротвірський дитячий садочок взяв участь у конкурсі «Громада своїми руками» і виграв. Незабаром свята і малеча готує творчі подарунки для батьків. Допомагає в цьому новенький комп’ютер в музичному класі. Придбали його за грантові кошти.

Галина Гарасевич – музичний керівник Стародобротвірського закладу дошкільної освіти

«Ми співаємо пісні під музичний супровід, який звучить з комп’ютера, бо не маємо музичного інструмента. Танцюємо, відтак також вмикаємо музику тут. Ми можемо шукати різноманітні фонограми.»

Окрім комп’ютера в садочок придбали принтер, сканер і ламінатор для зображень. Це для того, щоб дітки візуально запам’ятовували зміст пісень. З такими помічниками вихованці садочка з радістю готуються до свят. Витратили на все 30 тисяч гривень. Кошти виділили з бюджету конкурсу «Громада своїми руками» компанії ДТЕК.  

Вадим Галицький – радник з питань регіональної політики ДТЕК Енерго

«В компанії усвідомлюють, що вона є точкою опори для суспільства. І ми хочемо, щоб ці реалізовані проекти приносили користь не якійсь особі, а цілій громаді.»

Радість на обличчях і у вихованців музичної школи Добротвора. Адже відтепер майбутні музиканти мають можливість вивчати нотну грамоту у формі гри. Тут завдяки участі у «Громаді своїми руками» отримали можливість придбати сучасну мультимедійну дошку. З фонду конкурсу виділили на цей проект 60 тисяч гривень.

Ігор Таней – директор Добротвірської музичної школи

«На дошці можна показати нотний стан на великому екрані, де діти можуть цей матеріал просольфеджувати плюс вони можуть побачити як грає оркестр  – все це на великому екрані. Я був присутній декілька разів на уроці, вони хочуть іти до дошки і працювати з нею.»

Росте у юних добротвірців і бажання вчитися в місцевій загальноосвітній школі. Адже тут учні і здобувають освіту, а також з користю, цікаво та насичено відпочивають на перервах. Після перемоги в проекті «Громаді своїми руками» для школи закупили  активні та інтелектуальні настільні ігри, зручні крісла. На цей проект ДТЕК спрямував 22 тисячі гривень.

Арсеній Красінчук – учень Добротвірської школи

«В нас не було розваг. А зараз в нас є де провести час на перерві. Ми сиділи в класах, а тепер ми можемо пограти в ігри, посидіти на пуфіках.»

Анастасія Ільницька – учениця Добротвірської школи

«Всім тут дуже подобається. Це щось нове для нашої школи.»

І це ще не увесь перелік покращень, які цьогоріч відбулися у Добротворі завдяки конкурсу «Громада своїми руками» при співфінансуванні компанії ДТЕК. Перемогу одержав 21 проект. На їх реалізацію спрямують понад мільйон гривень.

Залишити відповідь