Цікаве

Допомагати просто


Аби робити добрі справи, не потрібно особливих статків – достатньо бути клієнтом «Приватбанку» та самому обирати суму пожертвувань на благодійність. До фонду «Допомагати просто!» може долучитися кожен. Тих, хто перераховує кошти на закупівлю обладнання у лікарні та допомогу інтернатам уже майже мільйон.

У Військово-медичному центрі Західного регіону щодня лікують тих, хто захищає нашу державу. Тих, хто на війні отримує тяжкі поранення. Від початку року тут прооперували уже 250 бійців. Роблять це швидко й професійно, адже  в цій операційній – сучасне медичне обладнання. Його клініці подарував благодійний фонд Приватбанку «Допомагати просто». За понад 650 тисяч гривень придбали цей багатофункціональний ортопедичний стіл.

За понад 8 років існування благодійний фонд «Допомагати просто» зібрав 104 мільйони гривень. За ці кошти купували лише необхідне – те, чого бракує у лікарнях, дитячих будинках та реабілітаційних центрах. Приміром, такий стіл – незамінний при операціях на опорно-руховому апараті, адже на ньому легко змінювати положення пацієнта.

Дмитро Лось – начальник клініки ушкоджень Військово-медичного клінічного центру Західного регіону

«Це дозволяє значно зменшити напруження на асистентів, зменшити кількість людей в операційній, а також досягнути якісного виконання роботи, тобто репозиції уламків і фіксації їх».

Три з половиною мільйони гривень у фонді зібрали й на новітній рентген-апарат. Він також мобільний, тож знімки можна робити під будь-яким кутом.

За допомогою цього рентгено-хірургічного апарата лікарі роблять високоякісні зображення при цьому без надмірного опромінення пацієнта. Без нього не обійтися на тих операціях, коли потрібно правильно скласти поламані кістки чи швидко врятувати військового після поранення.

Олег Синишин – старший ординатор травматологічного відділення Військово-медичного клінічного центру Західного регіону

«Ми набагато скоротили термін операції, менші розрізи, малоінвазивність, ну і швидкість, велика швидкість – ми можемо бачити то, що ми раніше не бачили».

Меценатами благодійного фонду «Допомагати просто» є клієнти Приватбанку, адже саме вони перераховують кошти на медичне обладнання та інші добрі справи. Долучитися до допомоги армії, дитячим будинкам чи лікарням може кожен, суму пожертвування можна обирати самостійно.

Андрій Якимів – керівник Західного регіонального управління ПАТ «Приватбанк»

«Благодійність не визначається якоюсь сумою коштів, швидше це кількість збережених людських життів. Сьогодні хочу сказати величезне спасибі усім нашим клієнтам і меценатам за вашу людяність, за вашу небайдужість і за ваше бажання допомагати».

До благодійності минулого року долучилося майже мільйон клієнтів Приватбанку. Усі разом зібрали 17 мільйонів гривень.

Залишити відповідь