Цікаве

Допомагають рятувати життя


Благодійники передали Львівському обласному шпиталю у Винниках апарат штучної вентиляції легень Гамільтон-ц3-про.  

Максим Прикупенко – генеральний директор Львівського обласного госпіталю ветеранів війн та репресованих імені Ю. Липи

«Завдяки благодійній допомозі ПриватБанку ми отримали надсучасний ШВЛ апарат експертного класу, це досить дороговартісна річ, в межах півтора мільйона гривень він коштував».

За словами медиків такий апарат значно полегшує їхню роботу. Обладнання саме проводить діагностику та виконує ще низку функцій, які раніше здійснювали лікарі.

Орест Шутер – лікар-анестезіолог Львівського обласного госпіталю ветеранів війн та репресованих імені Ю. Липи

«Така високоточна дихальна апаратура потрібна для багатьох пацієнтів, які мають захворювання легень, вони заміняють адекватну функцію легень людини, яка хвора і має патології». 

Апарати штучної вентиляції легень необхідні пацієнтам з Ковід-19, у яких найважча форма захворювання. ШВЛ для шпиталю у Винниках придбали за кошт благодійного фонду ПриватБанку «Допомагати просто!» за програмою «Дихай! Разом проти коронавірусу».  

Анна Павлова – директор благодійного фонду ПриватБанку «Допомагати просто»

«Кошти надходять від благодійників, від бізнесу та громадян України. Ці кошти ми направляємо на придбання засобів захисту та обладнання, яке допомагає лікарям та лікарням».

Андрій Якимів – директор Західного регіонального управління ПриватБанку

«Ми знаходимося у контакті з профільними спеціалістами, з працівниками медичної установи, тому знаємо що саме є необхідним на сьогоднішній день для медичного закладу. Я хочу сказати велике «дякую» усім нашим клієнтам і благодійникам за те, що наші медичні заклади мають таке сучасне обладнання».

Долучитися до благодійної справи може кожен. Для цього потрібно перейти на сайт благодійного фонду «Допомагати просто» або Приват банку, або у Приват24.

Залишити відповідь