Цікаве

Допомога громаді


Занедбана та крихка – така бруківка раніше встеляла територію дитячого садочка «Вишенька», що в селищі Жовтанці на Львівщині. Втім зараз до навчального закладу проклали новеньку доріжку.

Аби облаштувати територію, знадобилося 85 тисяч гривень. Допомагали з облагородженням представники однієї з найпотужніших агропромислових компаній Західної України – «Контінентал Фармерз Груп». Саме на землях Жовтанецької ОТГ розташовані і деякі її  виробничі потужності. Тож компанія тісно співпрацює з селищною радою, щороку виділяє щонайменше 400 тисяч гривень на розвиток громади. За ці кошти, зокрема, й встелили бруківку.

Оксана Вихопень – директор ДНЗ «Вишенька» Жовтанецької селищної ради

«У сумі є майже 85 тисяч і це є дуже важливо для нашого закладу, як для естетичного вигляду, так і для комфорту».

Зовсім інший екстер’єр відтепер має й одна з місцевих шкіл. За гроші «Контінентал Фармерз Груп» утеплили будівлю навчального закладу. Більше не мерзнуть й у Народному домі. У будинку за кошти тієї ж програми врешті-решт встановили систему опалення.

Любов Бабич – завідувач Народного дому села Гурпин Кам’янка-Бузького району Львівської області

«Ми тут працювали у таких холодних умовах, але зараз дуже все стало гарно, як бачите».

Гарно й затишно у приміщені ФАПу в селі Колоденці. За 104 тисячі гривень фінансової допомоги провели капітальний ремонт приміщення, а також придбали обладнання, – тішиться фельдшерка закладу Зореслава Назаркевич.

Зореслава Назаркевич – фельдшерка ФАПу в селі Колоденці Кам’янка-Бузького району Львівської області

«Ми дуже були у занедбаному стані: каналізація у нас була погана, туалет майже не працював, так що вони нам все зробили і меблі дали нам нові».

 «Це ось амбулаторний стіл, кушетка, стіл для огляду немовлят, вагу».

Не обійшлося й без ремонту доріг. Нове покриття встеляє півтора кілометра шляху. Це найбільший вклад – півмільйона гривень.

«На цій дорозі було жахливо їздити, кругом ями, а зараз їдеш спокійно, впевнено, з комфортом»

«Раніше важко було їздити через ями, а зараз дорога добра».

 «Не знаю, кому то дякувати, але дякую за дорогу».

Такі позитивні зміни в ОТГ, запевняє голова Жовтанецької об’єднаної територіальної громади Ярослав Деркач, результат плідної співпраці. З 2019 року в громаді реалізували щонайменше 10 соціальних проектів.

Ярослав Деркач – голова Жовтанецької ОТГ

«Тоірк нам надали автомобіль швидкої допомоги , різне медичне обладнання: ліжка, матраци. Коли у нас виникають проблеми то ми завжди звертаємося і представники йдуть нам назустріч».

Соціальна підтримка – найважливіше в роботі кожного підприємства, запевняє представник Компанії «Контінентал» Дмитро Мороз.

Дмитро Мороз – заступник директора зі зв’язків із громадськістю кластеру «Кам’янка-Бузька» компанії «Контінентал Фармерз Груп»

«Ми сьогодні обробляємо в Жовтанецькій ОТГ 3555 гектарів землі. Якщо перемножити цю землю на гроші, які ми виділяємо, то це є біля пів мільйона грошей, які ми кожного року витрачаємо на соціальні проекти».

Мають змогу оцінити якість соціальних проектів майже 9 тисяч мешканців. До слова, до Жовтанецької ОТГ належить 12 населених пунктів.

Залишити відповідь