Цікаве

«Громада своїми руками»

Робити своє селище кращим вже стало традицією серед мешканців Добротвора. Адже проект «Громада своїми руками» за підтримки енергетичної компанії ДТЕК   вже п’ять років поспіль допомагає людям втілювати найрізноманітніші проекти – від встановлення дитячих майданчиків до утеплення будинків.

Будинок, де живе Любов Гоц, вкотре виграв гроші від компанії ДТЕК.  Та цього разу до 18 –ти тисяч грантових гривень мешканці доклали ще 4 своїх. Заробили їх  на сортуванні сміття. І від цього стало тепліше.

Любов Гоц – мешканка м. Добротвір  «Наша ініціативна  група вже не вперше бере участь у проекті «Громада своїми руками», який фінансує ДТЕК. Цього року ми писали проект по енергоефективності – утеплення труб, опалення у підвалах, на горищах».

 

Натомість у громадській бібліотеці мріяли про інше. Тут готують дітлахів до першого класу.  Парти були завеликі для малечі, а нові, куплені за виграні кошти – комфортні. Окрім того, що вони мають звичну форму, їх ще можна трансформувати  у квіточку.

Вероніка Заблоцька –  дошкільня  « Ці парти, на яких ми сидимо такі веселі і кольорові».

Оксана Савчин – директор громадської  бібліотеки у м. Добротвір  «Наше приміщення, наші колишні офісні столи були не зручні для маленьких діток, а вже нові столи підходять під їхній вік і їм зручно сидіти. Вартість проекту 8700 гривень і 1000 гривень доплатили батьки».

 

«Громада своїми руками» – один із соціальних проектів, які фінансує ДТЕК. На його реалізацію лише  цьогоріч виділили понад півмільйона гривень. На підтримку ж усієї соцгалузі Добротвора та прилеглих сіл енергетична компанія за останні роки вклала більше

Олег Таращук – директор ДТЕК Добротвірської ТЕС

«Відповідно до програми соціального партнерства компанією було з 2011року вкладено 32 млн гривень, включаючи проекти не тільки по Добротвору, а й по селищах, які прилягають. А по самому Добротвору 21 млн».

Цьогоріч на конкурс, задля покращення свого міста, подали 28 заявок. 12 з них перемогли. До кінця року їх усіх планують реалізувати.

Залишити відповідь