Цікаве

Кіно – просто неба


У Львові дали старт кінопоказам просто неба. На імпровізованому амфітеатрі – яблуку ніде впасти. У День захисту дітей традиційно демонстрували мультфільм.

Роман сьогодні прийшов із сином. Вуличний кінотеатр їм подобається – обоє полюбляють комедії.

Роман Ригель, львів’янин. «Напевно, що такі родинні фільми, звичайно ж. Тобто мультики, якісь сімейні такі комедії».

Кінопокази в парку відкриває «Ріо 2» – комедійний мультфільм про захопливу подорож в Амазонію. Чимало дітлахів переглядають мультик не вперше – з журналістами діляться спойлерами.

Кіносеанси просто зоряного неба у Парку культури відбуваються вже четвертий рік поспіль – вільний кінотеатр традиційно облаштовує «Кредобанк». Організатори кажуть: показують те, що подобається глядачам.

Віктор Гальчинський, керівник прес-служби АТ «Кредобанк»

«У п’ятницю ми традиційно показуємо польську класику, в суботу – світова класика, а фільм до показу в неділю обирають самі глядачі».

Голосування триває на Фейсбук-сторінці «Кіно в парку з KredoBank». У неділю перемогла американська мелодрама «Їсти молитись кохати». Серед тих, хто віддав свій голос, перед кінопоказами розіграють подарунки. Перший зібрав майже тисячу відвідувачів.

Відтепер щоп’ятниці, а також кожних вихідних у львівському Парку культури показуватимуть фільми – сімейні комедії, зворушливі мелодрами і пригодницькі саги. Корективи у графік може внести хіба погода.  

Віктор Гальчинський, керівник прес-служби АТ «Кредобанк»

«Вхід вільний, без жодних обмежень – досить тільки знайти собі місце в цьому імпровізованому амфітеатрі на парковій галявині».

А ще важливо не забути плед і запросити друзів – добре кіно веселіше дивитись у компанії.

Залишити відповідь