Цікаве

Крамар ЛТД – рай для гурманів


Ще ширший асортимент та найсвіжіша продукція високої якості. У Львові з’явився справжній рай для гурманів. Компанія Крамар ЛТД відкрила ще один магазин роздрібної торгівлі. І – запрошують львів’ян відвідати крамницю в ТВК «Південний».

Тут – багатий вибір продукції: понад 30 видів м’яса 🍗, та майже втричі більше риби 🐟. Є й ексклюзивні пропозиції. 🍤🦪

Домашні котлети, ковбаски для грилю, маринована продукція. На полицях крамниці відвідувачі знайдуть усе для приготування вишуканих страв. А якщо біля плити стояти немає часу – у Крамар-шоп, подбали і про це.

Компанія Крамар ЛТД – виробник свіжого м’яса та лідер на ринку України з імпорту риби. Постачають товар  чи не у кожне місто, щомісяця реалізовують понад 2 000 тонн продукції . Раніше працювали лише з гуртовиками,  та карантин відкрив нові можливості для компанії

На “Південному” – третій і один із найбільших магазинів «Крамар-шоп» у Львові. Трішки менші – поблизу Винниківського ринку на вул.Личаківській та на Данила Апостола. А невдовзі – відкриття крамниці  на Сихові. А в амбітних планах керівництва  розширити мережу не лише у Львівській області, але й за її межами.

Залишити відповідь