Цікаве

Лазертаг – командна гра


Автомати, вибухівка і зелений камуфляж. Команда «ПЕРШОГО ЗАХІДНОГО» сьогодні гратиме в «Лазертаг».

У цій грі ми імітуватимемо справжні бойові дії. Зброя важка і небезпечна на вигляд. Проте стріляє не кулями, а лазером. Саме такою тренуються натівські військові, а віднедавна – й українські.

Зброю – у руки, а на голову – спеціальні пов’язки, оснащені сенсорами. Вони вібрують, коли в учасника влучає лазер.

Інструктаж, правила безпеки і корисні поради, як діяти, аби влучати в яблучко. А тепер – до бою.

Покинута будівля котельні на вулиці Зеленій стає епіцентром бойових дій. Синя команда завойовує позицію. Червоним доводиться відбивати втрачене.

Роман Олексин, інструктор

«Отже, зміст гри. Ви можете бачити зараз контрольну точку. Вона світиться синім кольором. Ось там вона знаходиться. І суть гри – потрібно захопити контрольну точку і протриматися 5 хвилин часу. І не дати команді противника її захопити. Зараз захопила команда синіх  – вона з тої сторони».

Снайпери синіх працюють десь здалеку – і працюють влучно. 

На полі бою – димові шашки. Лазерна стрілянина не вщухає. Проте червоні часу не гають – встановлюють вибухівку, займають оборону і нарешті здобувають перемогу.

Лазертаг – командна гра. Без дружнього плеча і вогневої, чи радше лазерної – підтримки тут не обійтись. Саме так військові відпрацьовують те, як діяти в умовах ближнього бою.

Світлана Ровенчак, керівник відділу інформаційних програм ТРК «ПЕРШИЙ ЗАХІДНИЙ»

«Такий адреналін, коли ти біжиш. Хочеш, щоб тебе не вбили, якось ховаєшся. А Олег сидить, як снайпер – і валить всіх. Це класно, напевно, драйвово. І я зрозуміла, що треба мати таку дуже класну фізичну підготовку для того, щоб бігати, щоб відчувати себе. І зрозуміла, наскільки важка робота військового, насправді».

Добра фізична підготовка справді не зашкодить. Потрібно швидко бігати, переховуватись і навіть повзати. Проте організатори кажуть: гра – безпечна. І в неї можуть бавитись діти.

Михайло Третяк, організатор клубу LaserTag Lviv

«Ця гра є абсолютно для всіх. Найбільше полюбляють її хлопці, тому що це є хлопчача гра, але, як бачите у нас і багато дівчат бере участь, тому що гра є надзвичайно безпечною і цікавою. Для різного віку. Тобто якщо до нас приходять діти, в нас є спеціальні локації обладнані – безпечно, для дітей».

Дві години гри «Лазертаг» пролітає, як декілька хвилин. Так захопливо відчувати себе супергероєм. Результат кожного гравця фіксується, а в кінці визначать найвлучніших стрільців. «Нагородять» і камікадзе – тобто тих, кого підстрелювали найбільше. Але поки гравцям не до того. Гра триває.

Залишити відповідь