Цікаве

Лідер у змінах


Лідер у змінах, який задає вектор розвитку для всієї країни. Так назвав столицю України мер Києва – Віталій Кличко, звітуючи про роботу міської влади за 2019-тий рік.

На великому екрані бургомістр представляє графіки, фото, та відеоролики, які демонструють, що нового побудували та впровадили в столиці України.

Найперше – це нові дороги. Їх проклали аж 900 кілометрів. Від великих магістралей, до вуличок в історичній частині. А ще десятки відновлених мостів. Лише за цей рік – 16. І було над чим попрацювати, адже Кличко згадує той багаж об’єктів, які дістались йому в спадок від попередніх керівників.

Віталій Кличко, міський голова Києва

«75 мостів в передаварійному стані, 3 мости в аварійному стані. Більшість цих мостів не ремонтувалися з дня введення в експлуатацію: 30, 40, 50 років».

Не краща ситуація була і з об’єктами інфраструктури. Там, де повинні бути школи і дитячі садки, по 20 і більше років височіли недобудови. Зараз на їхньому місці –  нові об’єкти. За останні роки в Києві спорудили або повністю реконструювали вісім шкіл та 27 дитсадків. Також закупили нове обладнання для лікарень. Адже бюджет Києва з року в рік перевиконується, в цьому році, наприклад, – на 3 мільярди гривень. Це дало можливість лише за декілька місяців звести пішохідно-велосипедний міст, який планували побудувати вже як от сто років.  Тепер це візитівка у туристичному маршруті схилами над Дніпром.

Віталій Кличко, міський голова Києва

«І чітко можу сказати, що раніше таких об’єктів  в нашому місті не було, і далі ми продовжуємо робити київські пагорби зоною відпочинку для киян та гостей міста Київ».

Віталій Кличко також поділився здобутками в технологічному оснащенні Києва. А це створені сучасні цифрові сервіси, відеоспостереження на вулицях, нове освітлення і роздільний збір сміття, а також 130 кілометрів оновлених тепломереж, в які роками не вкладали гроші. Мер Києва розповів і про тривожні сигнали зокрема у реформі децентралізації. За його словами,  місцеві бюджети вже недоотримають такі необхідні кошти на реконструкцію інфраструктури. Відтак пообіцяв, що буде робити все можливе для розвитку місцевого самоврядування.  Щоб міста і селища втілювали зміни і ставали комфортнішими.

Залишити відповідь