Цікаве

Майбутні чемпіони


На спортивному майданчику у Добротворі пристрасті не менші, ніж у матчі Ліги Чемпіонів. Юні футболісти зі Львівщини та Івано-Франківщини змагаються за путівку до фіналу всеукраїнського проекту для школярів «Давай, грай!». Це спільний задум компанії ДТЕК та футбольного клубу «Шахтар».

На полі виборюють першість команди з Добротвора, Червонограда та Бурштина. Спортсменам від семи до дванадцяти років. І хоч це не вища ліга, а за вболівальників поки що – батьки, для дітей усе по-справжньому. Кваліфіковані тренери, заняття двічі на тиждень, м’ячі та футбольна форма – усе безкоштовно.

Михайло Демчук, тренер команди із Добротвора

«Видно по деяких хлопцях, шо мають талант з дитинства, і його треба розвивати. Є старша група, є менша група. Ну в загальному виходить десь 65-70 дітей. Нехай краще вони будуть годину тут на майданчику, чим годину біля телефона сидіти»

Марія Кіт, мама учасника проекту «Давай, грай!»

 «Я дуже тішуся, що мій син вибрав такий шлях, це є здоровий спосіб життя. Він давно вже цим займається, але його помітили тренери, і запросили»

Не лише здоровий спосіб життя, але й крок назустріч великій футбольній мрії.

Петро Куп’як, тренер команди з Бурштина

«Ну дітям він багато чого дає. Вони стали  дружнішими. На початках, у вересні бігали хаотично, без дисципліни без нічого. Зараз вони дисципліновані, слухають один до одного. Кращих дітей запрошують до академії Шахтаря»

Компанія ДТЕК уже другий рік поспіль є генеральним партнером ініціативи «Давай, грай!». Торік на розвиток дитячого футболу підприємство спрямувало сім мільйонів шістсот тисяч гривень. Завдяки проекту спортивну майстерність відточують вже понад тисячу шістсот дітей у п’ятнадцяти населених пунктах України. Хлопці й дівчата займаються із професійними наставниками, на майданчиках з якісним покриттям. Футболістів забезпечують усім необхідним.

Петро Гошовський, менеджер з корпоративної та соціальної відповідальності ДТЕК Енерго в Західній Україні

«Для нас дуже важливо, аби умови для проживання люде, де ми працюємо були гідними. Це проект, який дозволяє дітям отримати хороші умови для здорового способу життя, хороші умови для розвитку, ми багато вклали в спортивну інфраструктуру, зокрема, це будівництво сучасних футбольних полів з штучним покриттям, це підтримка їх у належному стані»

Цей матч став переможним для футболістів Червоноградської команди. Вони й вибороли путівку до фіналу проекту, який відбудеться невдовзі у місті Щастя, на Луганщині. На цьому ініціатори не ставлять крапку. «Давай, грай!» продовжить гуртувати дітлахів навколо гри мільйонів – наступний турнір стартує вже на початку нового навчального року.

Залишити відповідь