Цікаве

Мегаподія осені – Лісапетний Батальйон» у Львові з новою ювілейною програмою «Найкраще за 25 років»

 Запрошуємо на ювілейні концерти «Найкраще за 25 років» 2 жовтня у Львівському цирку (19:30), 3 жовтня (17:00, 19:30) та 4 жовтня (19:30) у кінотеатрі ім. О. Довженка.

 Позитивні емоції принесуть свято куди завгодно, ще й запалять його гумором, нанесуть потужний удар суцільного позитиву. До вашої уваги народне камеді-шоу від Наталії Фаліон, дві години сміхотерапії від гурту «Лісапетний Батальйон», нові пісні та улюблені хіти, подарунки для глядачів.

 Справжні зірки з народу та просто прикольні жіночки, підтримують суспільство хорошим, веселим словом і запальною музикою, а як відомо, вони це роблять найкраще в Україні, адже у 2013 році підтвердили звання найталановитіших у шоу «Україна має талант». У 2017 році гурт святкує 25 років – Лісапет мчить і спинятися не планує!

 І тепер, куди б не поїхали, за ними тягнеться слава «важкої артилерії» українського гумору. Невпинні енерджайзери, ці улюблениці публіки спочатку закличуть «Давай, баби, давай!» – і рвонуть в кожне найменше містечко з концертами чи то у крутих залах, чи в сільських клубах. Потім гонорово заявлять: «Хелоу, Європа!» – і їх вже приймають в Канаді (Торонто), Іспанії (Малага, Барселона, Мадрид), Польщі, Білорусі, Італії (Венеція).

 Гурт постійно бере участь у концертах на підтримку армії, Невтомні «баби» їздять виступати , перед воїнами в зоні АТО, бо знають, що країна тримається на патріотах і позитиві.

 Тому «Лісапетний батальйон» успішно дає бій смуткові, нещадно знищує негатив, розвіює хмарний настрій і завозить гуманітарну допомогу у вигляді посмішок.

 А головне – їхній позитив не має терміну придатності!!! Тому приходьте самі та приводьте друзів, смійтесь, веселіться – не пожалкуєте!


Телеканал ПЕРШИЙ ЗАХІДНИЙ – офіційний медіа партнер концерту

Залишити відповідь