Цікаве

На Кам’янеччині гучно відсвяткували 400 років з народження першої театральної вистави. Відзначали народними танцями, співами і драматичними виступами.


Саме це невеличке містечко на Львівщині й вважають колискою української драми, адже 400 років тому тут відбулася перша театральна вистава. Нині ж на батьківщину театру, в Кам’янка-Бузьку прибула й «жива легенда» Галина Яблонська.

Галина Яблонська, народна артистка України

«Я дуже рада, що зараз на місцях знову піднімається ця хвиля національного відродження, тому що за цим майбутнє. Ми зможемо подолати ці всі негаразди, які в нас є і хай живе театр».

Для містян підготували чимало цікавого: виступи Львівського академічного духовного театру «Воскресіння» із виставою «GLORIA», театру Марії Заньковецької з виставою «Наталка Полтавка», театральна хода вулицями, вогняне шоу та виставка ретро-автомобілів.

Олег Омелян, міський голова Кам’янки-Бузької

«У нас тільки на неділю заплановано 18 театрів з Львівщини і з інших регіонів, зокрема з Донецька.. Дуже велика кількість людей, для нас це велике випробування. Дуже раді, що багато людей зголошуються до нас. У майбутньому, ми сподіваємося, що це буде традиція, аби направду, можна би було проводити фестиваль аматорських театрів».

Фестиваль театру «Корона Якуба» допомогла організувати компанія Контінентал Фармерз Груп. У компанії переконані: такі фестивалі не лише гуртують людей, а й відроджують українські традиції.

Володимир Шегда . заступник начальника соціально-інвестиційного відділу «Контінентал Фармерз Груп»

«Ми долучаємося до всіх соціальних проектів, які відбуваються на території Кам’янеччини. Це ремонти ФАПів, шкіл, дитячих садочків, різного роду допомога тим установам, ну і не оминаємо різного роду культурні події.

Свято театру організували вперше. Проте з наступного року фестиваль планують зробити традиційним.

Залишити відповідь