Цікаве

На роботу, як на свято


Олег Таращук, директор «ДТЕК Добротвірська ТЕС». «Такі заходи вони об’єднують колектив для виконання якихось спільних завдань по станції. Я вважаю особисто, що обов’язок кожного українця любити свою державу і вносити свій внесок для її соборності і єдності».
Замість звичної робочої форми, енергетики вбрали святкові вишиті сорочки. Працівниця Наталя зізнається, спеціально на свято майже рік власноруч вишивала одежину.
Наталія Легедза, працівниця Добротвірської ТЕС. «Сьогодні свято вишиванки – це особливий день, бо вишиванка – це таке близьке усім українцям, кожна мама коли вишиває сорочку сину чи доньці вкладає якісь емоції свої».
Аби цей день запам’ятався на увесь наступний рік, усі охочі могли сфотографуватися разом із колегами у вишиванках. Окрім того святковий настрій робітникам створювала українська музика, гучні вітання, а ще частування особливими смаколиками.
Родзинка цьогорічного святкування – енергетики гуртом створювали незвичайну карту України. На дерев’яному полотні, лише за допомогою цвяхів та блакитно-жовтих ниток намагалися об’єднати Батьківщину, а також усі українські ТЕС. Усі до одного працівники вплели і свою нитку у павутину, адже впевнені, якщо це згуртувало колектив, возз’єднає і країну.
Богдан Браташ, працівник Добротвірської ТЕС. «Хотілося б побажати в цей день, як кольори нашого прапора, такого світлого майбуття».
Юлія Давидович, працівниця Добротвірської ТЕС. «Здоров’я, успіхів у роботі, на благо нашої України, щоб ми процвітали, щоб всі держави нам завидували, і казали: то Україна – то Україна, багата і гарна держава».

Залишити відповідь