Цікаве

Найпотужніша торгівельна мережа «АТБ» підкорює нові регіони


Минулого місяця відкрили ще один сучасний супермаркет в Ужгороді Закарпатської області.

І це вже дванадцяте торгівельне представництво, що вдалось заснувати цьогоріч на Заході. А загалом магазинів «АТБ» є більше тисячі в двісті шістдесятьох населених пунктах України.

Орест Шевчишин – заступник керуючого магазину «АТБ»

«Компанія АТБ найбільша торгівельна мережа, якій довіряють 3500 мільйонів українців у 23 областях України. Вони мають змогу придбати понад 3500 тисяч якісних товарів за мінімальною ціною».

Дев’ятсот найменувань продукції чи не найкращого гатунку – це товари власних торгівельних марок. За приємною вартістю. Адже компанія не витрачає додаткових коштів на просування бренду та рекламу, відтак ціни на 15 відсотків нижчі, аніж в інших торгових мерЕжах.

Юлія Файчак – клієнтка магазину «АТБ»

«Мені особисто ніколи не траплялись протерміновані продукти, тут завжди доступні ціни. Дешевше ніж в інших супермаркетах».

Насичений асортимент товарів вражає. Від продуктів харчування до речей побутового вжитку. А якщо брати участь в бонусних програмах та акціях, то заощадити можна понад 40 відсотків.

Тетяна Попова – клієнтка магазину «АТБ»

«Ідеш в один магазин і собі купуєш шо хочеш. Усього набрала і для кота і для нас. І дешево – головне. Бо я пенсіонерка і то мені дуже підходить».

Компанія «АТБ» вже п’ять років працює над розширенням потужностей. Відтак має найбільші показники сплати податків до бюджетів усіх рівнів, а отже розвиває економіку.  Також створює чималу кількість нових робочих місць. Про співробітників турбуються, забезпечуючи комфортні умови праці.

Марія Мацур – продавець-консультант торгівельної мережі «АТБ»

«Зимою тепло, гаряча вода. Дуже хороші умови праці. За високу оплату праці. Бо рідко де так є, аби така оплата праці висока була. За півмісяця. Фактично працюєш чотири через чотири. І тому АТБ».

Роман Коцаба – продавець-консультант торгівельної мережі «АТБ»

«У нас був день вишиванки, ми всі приходили у вишиванках. Якщо є бажання, то можна досягнути багато чого в цій компанії».

У мережі «АТБ» неабияк дбають про якість і свіжість кожного товару. Супермаркети проходять сертифікацію та стандартизацію. До того ж пріоритетним у компанії є й екологічна свідомість. Клієнтам пропонують паперові торбинки замість поліетиленових. А самі приміщення зручні та енергоефективні.

Залишити відповідь