Цікаве

Не словом, а ділом


Допомогу від національної мережі магазинів побутової та електронної техніки «Фокстрот» та компанії «Беко Україна» отримали медики області.

Брендована автівка з впізнаваною лисицею зупинилася біля Львівського госпіталю ветеранів війн та репресованих, що у Винниках. Це – один із опорних шпиталів для надання допомоги хворим на ковід-19. У такий складний час для медпрацівників у компанії «Фокстрот» вирішили полегшити їм життя.

Богдан Буца – регіональний керівник компанії «Фокстрот»

«Це є соціальна відповідальність. Ми мусимо разом протидіяти цій пандемії, тому дуже важливо не стояти осторонь, а один одному допомагати. Тому ми і є  прикладом сьогодні від компанії «Беко» та «Фокстрот».

Відтак передали для госпіталю дев’ять новеньких пральних машин. Вони для медиків – необхідні. Адже у шпиталі лікарі працюють за вахтовим методом, а після зміни 14 днів повинні перебувати на самоізоляції. Тож аби не наражати рідних на небезпеку, живуть тут, у госпіталі. Й потребують комфортних умов після виснажливої праці.

Андрій Сав’юк – заступник генерального директора Львівського обласного госпіталю ветеранів війн і репресованих імені Юрія Липи

«Це є, насамперед, побутові блага, які повинні бути у кожної людини. Дотепер у нас не було цих пральних машин, тому це дуже така людяна допомога».

У компанії «Фокстрот» спільно з партнерами-виробниками побутової техніки «Беко» ретельно обирали пральні машини – усе для комфорту медиків, аби докладали до прання після виснажливої зміни мінімум зусиль. Так, переконані у компанії «Фокстрот», берегтимуть енергію для лікування пацієнтів.

«Що для вас буде саме зручно, це те, що в пральних машинках вже прописана функція пар, яка буде допомагати вам дбати за постіллю ваших хворих і вашого персоналу. Великий завантажувальний люк, який дозволить використовувати досить такі великі, об’ємні речі».

Передали ці пральні машини у госпіталь ветеранів війн та репресованих не випадково. Компанія «Фокстрот» допомагає медичним та військовим установам вже не перший рік. Відтак свою справу – знають.

Сергій Захарчук – регіональний менеджер компанії «Беко Україна»

«Це вже не перший наш проект. Вже багато лікарень отримали від нас багато різної побутової техніки. Це були не тільки пральні машинки, але й сушильні автомати та мікрохвильові печі. Ми є українці, ми повинні  всі триматися разом ідопомагати один одному в цьому тяжкому на сьогоднішній день становищі».

Бути соціально відповідальним бізнесом і завжди простягати руку допомоги потребуючим – частина місії обох брендів, компанії «Фокстрот» та «Беко». 

Залишити відповідь