Цікаве

Нові човни для юних спортсменів


Якісна, нова і сучасного зразка. Компанія ДТЕК Добротвірська ТЕС подарувала місцевій спортивній школі байдарку. Але це не просто човен, це можливості для спортивного розвитку українських дітлахів.

Такий спортінвентар компанія ДТЕК Добротвірська ТЕС юніорам презентує вже не вперше. Декілька років тому на подарованому човні каноїсти стартували на чемпіонаті світу з веслування. Завоювали бронзу.  А на плесі місцевого водоканалу тренуються змалечку. Адже ця гідроспоруда – чи не найкраще місце для занять в Україні. Відтак тут гребуть веслами майже сотня спортсменів  зі всіх куточків країни.

Дмитро Янчук – бронзовий призер Олімпійських ігор 2016-го року

«Зараз у нас холода, все замерзає. Нема більше де займатися. Але тут у Добротворі є відкрита вода і канал широкий, але я би хотів, щоб його трошки почистили. Як ви самі бачите багато дерев лежить і це трошки мішає».

Тарас Міщук – бронзовий призер Олімпійських ігор 2016-го року

«Всі коли почали тренуватися, почали більш-менш триматися у човні, то ми завжди їздили на тренування сюди, коли були молодшими. Спортсмени проводять тут підготовку. Це загартовує наш бійцівський дух і характер».

Директор Добротвірської ДЮСШ розповідає: звернулися до компанії стосовно нового спортивного інвентаря, бо ті байдарки, що є – вже старенькі. У ДТЕК Добротвірська ТЕС відгукнулися на прохання і купили новий човен. Такий дозволить юніорам привозити з-за кордону ще більше кубків і медалей.

Ігор Слівінський – директор Добротвірської ДЮСШ

«Сама форма ходової частини човна позволяє швидкість човна збільшувати на якісь долі секунди, які важливі у нашому виді спорту».

Вартує каное 150 тисяч гривень. ДТЕК Добротвірська ТЕС придбала його в рамках програми соціального партнерства. Це – неодмінний напрям роботи компанії і в регіоні, і в Україні в цілому. Всі проекти соціального партнерства відбуваються через АМЕР, оскільки об’єднує в собі фахівців, які добре знаються на потребах регіону.

Ірина Нікітіна – директор агенції місцевого економічного розвитку 

«Щоб Україну достойно представляти на найвищих рівнях і показувати результат треба мати по-перше умови, по-друге обладнання. І цей човен закуплений для наших обдарованих спортсменів».

Степан Войчук – менеджер з корпоративної соціальної відповідальності ДТЕК Добротвірська ТЕС

«Є плани й надалі підтримувати дану школу. Підтримувати веслування в Добротворі, футбольний рух. І закуповувати відповідний інвентар».

Також влітку за сприяння компанії візьмуться до розчищення водоканалу. А каноїсти продовжуватимуть тренуватися. Аби вже влітку тріумфувати у змаганнях за кубок України і світу.

Залишити відповідь