Цікаве

Нині у цих малюків – перше тренування з футболу у межах проекту «Давай, грай»


На новенькому полі, з яскравими помаранчевими м’ячами та у професійній формі учні 3-ї кам’янка-бузької школи навчатимуться забивати голи у ворота противників.

Мессі, Роналду, Зідан та Шевченко – на усіх цих зірок світового футболу хоче бути схожим кожен хлопчак. Учасники ж проекту «Давай, Грай!» не лише мріють, а сміливо йдуть до мети.   

Олександр Процик, школяр

«Мені подобається Мессі, бо він дуже відомий, швидко бігає, сильно б’є. І я хочу стати як він».

Роман Кушинський, школяр

«У мене навіть вдома є шарф «Шахтар». Я за них вболіваю і, взагалі хочу так нормально грати, аби поступити до академії «Шахтар».

«У майбутньому, я бачу себе у футболі і грати за команди «Шахтар», «Динамо», ну і за «Дортмуд».

Мар’яна Проць, школярка

«З першого класу, ми з хлопцями збиралися на фізкультурі, грали. А недавно, влітку, в мене була своя команда хлопців, з якими ми збиралися щонеділі, аби пограти. І до мене дійшла новина, що наш вчитель починає збирати дівчат на футбол».

У Кам’янці-Бузькій створили три навчальні групи від семи до дванадцяти років.  Азів гри учнів навчатиме їхній вчитель з фізичного виховання. Педагог по секрету розповідає: дітлахи не могли дочекатися першого тренування на новенькому майданчику.

Роман Процик, учитель фізичної культури Кам’янка-Бузької школи №3

«Ширилися чутки: «шахтар» приїде, нас забере до себе. Звичайно, що усі були задоволені і чекали, аби таке сталося. Я їм говорив: для того треба працювати.

Олег Омелян , міський голова Кам’янка-Бузької ОТГ

«Це взагалі перший для нас такий проект, до цього в нас не було ніяких таких проектів.

Це дає можливість, власне, вийти на  інший рівень, а саме, залучити такі бренди як «Шахтар». І ми маємо можливість наших дітей розвивати, стимулювати, щоб вони займалися спортом».

А от мрії дітлахів всієї України про великий спорт допомагає втілювати у життя компанія  ДТЕК спільно з клубом «Шахтар».  Проект «Давай, Грай!» запустили  вже у двадцяти дев’яти районних містах і селищах країни.

Петро Гушовський

менеджер з соціальної відповідальності компанії «ДТЕК»

«Це проект, який дає можливість дітям, в незалежності від того чи вони спортсмени, чи вони просто цікавляться спортом і фізичною активністю, займатися спортом, грати у футбол, розвиватися. ЦЕ можливість відійти більше від гаджетів, а бути з друзями, забавлятися на повітрі.

Відтак, понад три з половиною тисячі дітей з усієї країни тричі на тиждень можуть навчатися професійній грі у футбол. А особливо старанні та цілеспрямовані матимуть унікальну можливість.

Олександр Гончаренко, провідний фахівець ФК «Шахтар»

«Якщо діти будуть показувати хороші результати, то найталановитіші можуть попасти до академії футбольного клубу «Шахтар», яка знаходиться в Києві.

І у перспективі стати футболістом «Шахтаря» та збірної України. Ми на це дуже розраховуємо.

Тож можливо, вже за кілька років, за когось з цих юних футболістів українці вболіватимуть у складі національної збірної.

Залишити відповідь