Цікаве

Олена Музика: «Перший Західний» – це Миколай, який приготував для нас найкращий подарунок!

   Довідка: Музика Оленка, живе в селі Чишки на Львівщині, 23 роки . Дівчина зі співочої родини, адже каже, що мама і бабця в неї теж співочі. Батьки з дитинства прищепили дитині любов до української пісні. Олена закінчила музичну школу по класу фортепіано. За фахом – психолог, за покликанням – артистка. Співає у церковному хорі та в фольклорному ансамблі “Гаївка”. Хобі – музика та читання.

– Оленко, вітаємо тебе ще раз з перемогою! Розкажи, як ти «доросла» до нашого телевізійного співочого проекту?

– Дякую за привітання! Я співаю з дитинства. Моїм дебютом був виступ на святі Першого дзвоника в першому класі. Співала якусь веселу пісеньку про школу:-) Кілька років я займалась у вокально-хореографічному ансамблі “Горличка” львівського Будинку вчених. Брала участь у різноманітних конкурсах, де займала призові місця. Окрім співу, любила ще і танцювати. Років 8 відходила на танці. Взагалі була дуже активною дитиною. Мене всюди було багато! Постійні репетиції, концерти. Бували такі кумедні випадки в університеті (думаю, я вже можу у цьому зізнатись), коли доводилось співати перед усією аудиторією, аби отримати залік.

– Отже, ти в музиці не чужа людина. А як потрапила на наше караоке і які були відчуття, коли розуміла, що проходиш етап за етапом?

– Якщо чесно, потрапила на проект зовсім випадково. Хоча… Я чомусь вірю,що випадкові зустрічі – найневипадковіша річ на світі! Дізналась про проект вже в сам день зйомок в Чишках. Прибігла в останній момент. То просто було ВАУУУУ!!! З кожним етапом з’являлось відчуття того, що от я щось ще можу. З’являлась віра в себе і розуміння того, що мені вся ця пісенно-музична атмосфера подобається і я дійсно на своєму місці.

– Ти бачила усіх переможців програм на півфіналі, можеш реально оцінити рівень. Можеш сказати: я була найкращою і велика група підтримки – це лише нюанси, а не мій метод перемоги?

– Хочу сказати, що усі ті люди, які брали участь в телепроекті, вже є переможцями. Усі великі молодці! Вони не побоялись показати себе, свій талант. Кожен учасник по-своєму унікальний. І я вважаю, що це така маленька особиста перемога кожного! На відборі у фінал, нас, учасників, оцінювали люди, які багато досягли у сфері музики. Це Петро Радейко, Юрій Мельник, Іванна Савченко, Ярослав Антонійчук. Професійне журі відібрало мене та ще трьох учасників у фінал. У їх професійності я не сумніваюся! Тому я вважаю, що група підтримки-це лише нюанс.

– А як працювалося з величезною командою проекту «Караоке на селі» і телеканалу «Перший Західний? Не губилася серед всього телевізійного обладнання?

– Прекрасний проект! Він подарував безцінний досвід. Велика подяка Першому Західному, його директору пані Ользі Цап, ведучим  Іванні Савченко та Ярославу Антонійчуку та всій неймовірній команді за те, що дають можливість розвиватись українській пісні! Отримала море радості і океан емоцій від самого проекту і від людей, які над ним працювали. Це направду важка праця. Усі ці люди – це душа телепроекту ” Караоке на селі”. За час зйомок ми всі стали великою, дружньою родиною! Працювати з командою Першого Західного – одне задоволення!
– Ми готуємося до старту другого сезону, отож – що порадиш майбутнім учасникам?

– Найперше – вірити в себе, бути щирим, не боятись проявляти себе і йти по житті з оптимізмом! І ви все зможете!

Залишити відповідь