Цікаве

Опора для громади і розвиток для дітей


Компанія ДТЕК продовжує втілювати мікропроекти у Добротворі.

Цього разу фінансово долучилась до встановлення ігрового майданчика на території місцевого дитячого садка, який нещодавно побудували також за підтримки компанії. 

Любов Мороз – директорка Стародобротвірського дошкільного закладу

 «Це дуже добре, тому що для дітей це радість, вони мають змогу собі побігати, побавитися».

Новенький майданчик з яскравими гойдалками та іграшками – це не єдина ініціатива, яку вдалося втілити завдяки компанії ДТЕК. У сільській школі відреставрували сходи і відновили дах над входом до навчального закладу. На проект виділили 120 тисяч гривень.

Антоніна Рогаля – директорка Стародобротвірської школи

«Сходи були в аварійному стані. Практично розлізалися. Дах падав. Цемент опадав на голови дітей. Через те ми змушені були брати участь у мікропроектах, щоб покращити становище піддашшя і сходового майданчика».

Не лише у безпеці, а й комфорті. Вже у іншій школі Добротвора діти мають можливість влаштовувати різноманітні свята в оновленому актовому залі. Блискуча підлога, яскраве освітлення і сучасна сцена. Вдалося відремонтувати за кошти, які дофінансувала компанія ДТЕК. А це 200 тисяч гривень.

 Петро Гошовський – регіональний менеджер з питань корпоративно-соціальної відповідальності ДТЕК

«Цього року ми в Кам’янка-Бузькому районі, Добротворі, Старому Добротворі співфінансуємо майже 20 мікропроектів з обласним бюджетом Львівської області».

Для реалізації лише цих трьох соціальних ініціатив громади у Добротворі ДТЕК спрямував майже півмільйона гривень і це далеко не увесь перелік покращень, які цьогоріч відбулися завдяки конкурсу мікропроектів і підтримці ДТЕК. У компанії наразі працюють з громадою, аби зрозуміти, які проекти є найбільш потрібними, щоб втілити їх вже наступного року.

Залишити відповідь