Цікаве

Ощадливий Ват


У Добротворі мешкають ініціативні люди, які постійно прагнуть покращувати умови у селищі. Облаштовувати прибудинкові території та озеленювати громадський простір їм допомагає компанія ДТЕК. Саме завдяки конкурсу «Громада своїми руками» жителі перетворюють селище на смарт-містечко. Ось, наприклад, один з проектів-переможців – Ощадливий Ват.

«Після реалізації проекту у всіх будинках замінили звичайні лампи розжарювання на світлодіодні. Вони мають великий термін експлуатації. Це понад три роки, що еквівалентно понад 10 тисячам годин».

Закупили 432 енергоощадні лампи, відтак освітлення осучаснили у всіх багатоквартирних будинках Добротвора. Проект стовідсотково профінансували у ДТЕК. Конкурс проводять вже п’ятий рік поспіль.

Любов Шкарабан – авторка проекту «Ощадливий Ват»

«Я неодноразово писала проекти і отримувала фінансування і маємо дуже багато реалізованих проектів. Це проекти по дитячих майданчиках, ми облаштовували біля будинків дитячі майданчики, і робили енергоефективне освітлення».

Ще один цьогорічний переможець – Володимир Кравець. Володимир не в перше бере участь у подібних конкурсах і, завдяки його ініціативності та наполегливості, будинок та подвір’я на заздрість всім. Цього року у будинку за підтримки ДТЕК Володимир з сусідами встановили автоматичне вуличне освітлення. Відтак тепер ввечері  цією територією безпечно повертатися додому. Володимир Кравець каже, проект «Громада своїми руками» мешканцям необхідний.

Володимир Кравець – автор проекту «Модернізація вуличного освітлення».

.

«Потрібний, бо він і людей згуртовує, ну і це додаткові можливості покращити умови проживання у селищі, селище змінюється за рахунок цього конкурсу».

Щороку на реалізацію таких мініпроектів у ДТЕК виділяють мільйони гривень. Претендувати на фінансову підтримку може кожен мешканець як самого Добротвора та й всього Кам’янка-Бузького району. Акцентують на всебічному розвитку дітей та молоді. Є й інші пріоритетні напрямки.

Степан Войчук – менеджер із взаємодії з місцевими органами влади ДТЕК Добротвірська ТЕС

«Енергоефективність, медицина, спорт, культура, все, що відноситься до природоохоронних заходів, тобто все, що є важливим для життєдіяльності міста, ми усе підтримуємо».

Таким чином у ДТЕК доводять – бізнес піклується, передусім, про інтереси громади. Тож підтримує проекти, які пов’язані з освітою, медициною та розвитком міста.

Залишити відповідь