Цікаве

Перші телевізійні консультації

Jukrovskyy 300     Про незвичний вибір формату спілкування з громадянами та про те, якого реального ефекту варто очікувати нашим глядачам, говоримо коротко з керівником управління Ярославом Жукровським.

Довідка. Ярослав Жукровський журналіст та юрист за освітою. Закінчив Національну школу суддів. Працював експертом у Центрі політико-правових реформ, був головою Львівського юридичного товариства і керівником проектів Інформаційно-правового центру «Наше право». Працював помічником та науковим консультантом судді Конституційного Суду України. 12 серпня 2015 року очолив Головне територіальне управління юстиції у Львівській області.

– Ярославе, чому виникла ідея саме такої програми – телевізійних консультацій?

– Ідея максимально проста – правові консультації у телеефірі форматом з’ясування і пошуку реального шляху вирішення конкретного питання. Людям набридли політики і політика. Хто хороший, а хто – поганий. У багатьох людей є ті чи інші правові ситуації і проблеми. До прикладу, у сфері виконання судових рішень, державної реєстрації, спадкування і т.і. Це фактично прийом громадян у телевізійному ефірі. Кожна ситуація і герой – реальні люди, які зверталися до львівської юстиції зі своїми справжніми життєвими проблемами.

– З якими, власне, питаннями найчастіше люди звертаються?

– До органів юстиції найчастіше звертаються із скаргами на державних виконавців, нотаріусів, реєстраторів. Більшість ситуацій є типовими – не здійснено перерахунок пенсії, не виплачуються аліменти, боржник не повертає позичені гроші, відмовлено у державній реєстрації квартири, питання спадщини і спадкування та інші.

– Вважаєте, що буде реальною і дієвою така консультація саме через телебачення?

– Я щиро дякую телеканалу Перший Західний і його директорві Ользі Цап та можливість використати сааме цей інструмент спілкування з громадою! Телевізійні консультації – унікальний формат надання правової допомоги. Через конкретну проблему окремої людини і шлях її вирішення ми показуємо механізм відновлення і захисту порушеного права. Від конкретного до загального – реальні історії успіху, реальний механізм захисту свого права. Упевнений, що телевізійні консультації – це корисний і вдалий проект!

Залишити відповідь