Цікаве

Підготовка до Різдва


Прикріплюють блакитні ягідки, різнокольорові кульки і зав’язують шовкові стрічки. Так добротвірці декорують різдвяні віночки.

Творчу майстерню влаштувала ДТЕК Добротвірська ТЕС. Відтак у народному домі, здається, вже витає дух Різдва. Адже кожен намагається виготовити не просто святковий обруч, а витвір мистецтва.

Ольга Неколайчук – учасниця «Творчої майстерні»

«Мені дуже подобалася ця ідея з віночками. Я завжди мріяла, що ми вдома з дітьми зробимо такий нарешті для себе. І так вийшло, що мрії здійснюються інколи».

Ольга з сином новорічну прикрасу майструють вперше. Жінка каже, що завдяки ДТЕК Добротвірська ТЕС, має нагоду і хенд-мейд попрактикувати і провести час разом із сином.

Роман Неколайчук – учасник «Творчої майстерні»

«Ну дуже не вдається …але мама допомагає і все виходить. – Так».

Такі творчі майстерні ДТЕК Добротвірська ТЕС організовує щотримісяці. Кожного разу рукодільники дивують новим шедевром. То великодню прикрасу змайструють, то до свята Трійці. А отже відпочивають і тілом, і душею, і родинами єднаються.

Ольга Гарасюк – учасниця «Творчої майстерні»

«Ми робили іграшки, ми робили баночки різні, також топіарій. Він в мене досі ще є. Все що своїми руками, воно краще і гарніше».

Компанія презентує всі підручні матеріали. Цього разу – це набори з намистинок, стрічок, квітів, ну і самі ялинкові вінки. Ну а далі вже розмах творчості самих працівників електростанції і їхніх дітей. Сьогодні їх більше тридцяти.

Наталія Легеза – організатор «Творчої майстерні» на ДТЕК Добротвірській ТЕС

«Завдяки ДТЕКу ми закупили їм такі гарні віночки, оформили їх. І це буде спогад такий назавжди. Мені здається навіть та дитина виросте, вона буде пам’ятати, що вона це робила. А хтось буде пам’ятати, що він це з мамою зробив.

Малеча ж закосичує віночки, щоб подарувати…..Вже невдовзі така різдвяна прикраса  увінчає двері мало не  кожної домівки у Добротворі і віщуватиме про наближення свята. А долучитися до ініціативи створення різноманітних прикрас може кожен мешканець Добротвору.

«Дуже класно, що ми маємо можливість зробити щось для себе, для свого задоволення, для задоволення своїх дітей. І зі своїми дітьми провести в першу чергу час. Тому дякуємо і веселих свят!»

Залишити відповідь