Цікаве

Підтримати бізнес під час пандемії


Майже тримісячний карантин в Україні став серйозним випробуванням для підприємців. Аби допомогти бізнесу пережити непростий період, найбільший український банк – ПриватБанк – повідомив про зниження ставок за кредитами підприємців.

Таке рішення є безпрецедентним для фінансової установи й українського ринку, але й ситуація після карантину вимагає не розмов з антикризовими порадами, а нестандартних рішень та дієвих кроків.

Аліна Канинець – заступник директора Львівської філії ПриватБанку

«Рішення ПриватБанку про зменшення кредитних ставок – це дієвий крок на підтримку бізнесу. Не тільки в Україні, але й в усьому світі малий і середній бізнес має проблеми. Із виплатою процентів, із виплатою планових кредитних платежів. Тому ми прийняли рішення про зменшення кредитних ставок для наших клієнтів».

Зменшення кредитних ставок діятиме, як мінімум, до кінця цього року. Більше того, вперше за історію банку, така акція для малого бізнесу поширюється не лише на нові, а й на всі чинні кредитні угоди. Виняток – клієнти, які вже користуються “кредитними канікулами”, або мають прострочену заборгованість..

Аліна Канінець, заступник директора Західного ГРУ ПриватБанку

«Усі клієнти, які вже користуються кредитними програмами банку, їм будуть автоматично зменшені кредитні ставки. Без візиту до банку, без якихось письмових заяв. Не потрібно відвідувати відділення».

Загалом у Львові вже понад 2 тисячі підприємців отримали зниження кредитних ставок. Серед них й Олена Мірошниченко – директорка та співвласниця мережі хімчисток «Чисто».

Олена Мірошниченко – директорка, співвласниця мережі хімчисток «Чисто»

«Насправді, дуже приємно, що навіть у такій кризовій ситуації, як для нас став карантин, коли наслідком став суттєвий економічний спад, ПриватБанк повів себе максимально лояльно».

До слова, зниження вартості кредитних ресурсів впроваджують за всіма програмами підтримки малого бізнесу. Й інвестиційними кредитами, й програмами лізингу та фінансування оборотних коштів.

Залишити відповідь