Цікаве

Подарунки до Дня матері


Спочатку захисні костюми, маски і медикаменти для лікарів та пацієнтів. Опісля – продуктові набори для потребуючих. Волонтери із львівської «Батьківщини» продовжують підтримувати тих, хто опинився у скруті з початку запровадження карантину.

Тепер ж у передсвятковий час Дня Матері окрім товарів першої необхідності, особливі подарунки отримують особливі люди – багатодітні матері.

«Ми закупили фрукти – яблука, банани, апельсини. Парфумерний набір – шампуні, креми для тіла та рук і лак для волосся, бо жінка завжди хоче тримати себе в порядку, але не завжди може собі дозволити. Бо в неї багато дітлахів, тож є на що витрачати ці кошти».

Волонтери з всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» беруть подарунки, і підходять до першого дому з переліку. Тут мешкає Тетяна – матуся п»ятьох діточок. 

«Вітаємо Вас з днем Матері! Бо Ви у нас багатодітна мама.  – Я навіть забула, що сьогодні таке свято. – Це для вашої родини, а це особисто для вас. Це є такий певний сюрприз для мами від нас, тому що ми знаємо, як зараз вам досить є проблематично, складно, карантин. Да вам Боже здоров’я. Щоб у вас дітки були здоровенькі. Дякую!»

І в цьому домі живе аж шестеро красунь. Пані Оксана і її п’ятеро доньок.

«Як тебе звати? – Ліза! А скільки рочків тобі? – два».

Не зважаючи на те, що дітей жінка виховує самостійно, усмішка на її обличчі не згасає.

«Які це відчуття бути багатодітною мамою? Не знаю що навіть сказати. Складно? – Класно!

 А любиш маму? – Так. Дуже? – Так. А чому? – Ну що вона годує, доглядає нас, дарує іграшки».

Акція під назвою «Львів – це сім’я» символічно об’єднала у велику родину майже дві тисячі родин. Саме стільки пакунків небайдужі із львівського осередку  ВО «Батьківщина» передали багатодітним та малозабезпеченим людям.

Наталія Тимчій – керівник Львівської міської партійної організації ВО «Батьківщина»

« Я би все ж закликала цим сюжетом звернути увагу на ваших сусідів, які мешкають поруч. Це можуть бути багатодітні родини, особи з особливими потребами, просто старенькі бабуся чи дідусь, які не мають можливості себе забезпечити. Підтримайте їх. Адже ми – це сім’я!»

Очільниця львівського осередку, і багатодітна мама – Наталія Тимчій закликає небайдужих також долучатися до допомоги. Наголошує, підтримуватиме й надалі стареньких, хворих, і тих,  хто втратив через карантин  роботу. А жінкам, які приносять у світ життя, дякує за їхню безцінну працю.

Наталія Тимчій – керівник Львівської міської партійної організації ВО «Батьківщина»

«Дорогі наші мами та бабусі, щиро вітаю Вас з прекрасним святом! Днем матері! Немає ріднішої і ближчої людини аніж мама. Вона берегиня, вона захисниця, вона порадниця. Щиро вітаю, і бажаю щастя і здоров’я! Ми усі Вас дуже-дуже любимо!»

Залишити відповідь