Цікаве

Презентація пісні «Непереможна Україна» та нова версія знаменитого хіта «Шикидим»: Віктор Павлік запрошує на концерт у Львові 14 серпня

Під час концерту Віктора Павліка у Львові 14 серпня відбудеться презентація пісні «Непереможна Україна», а також вперше прозвучить нова версія знаменитого хіта «Шикидим».

Зібрані кошти підуть на закупівлю медичного обладнання для військових госпіталів, повідомили організатори.

Віктор Павлік зазначив, що  «Непереможна Україна» –  надзвичайно гарна пісня, як меледійно, так і текстово. Артист з радістю погодився на пропозицію авторів Володимира Бодейчука та Володимира Архипенка заспівати цей твір. 

Водночас «Шикидим» – пісня з 1995 року, коли артист жив у Туреччині.«Автор слів і музики Сезен Аксу. Вона безпосередньо писала цю пісню для таркану, вона є турецькою народною.

Володя Цап, клавішник, який працює зі мною багато років, зробив оновлене аранжування. Я називаю це аранжування 2022 року – нове, потужне та емоційне вбрання до пісні. Приходьте на концерт. Разом до перемоги!», – запрошує Віктор Павлік.

Нагадаємо, 14 серпня о 18:00 у львівському клубі «Малевич» Віктор Павлік зіграє благодійний концерт.

Артист заспіває найулюбленіші хіти шанувальників.

Виступ відбудеться для підтримки Міжнародний Гуманітарний Фонд, який допомагає біженцям в облаштуванні тимчасових притулків та опікується військовими госпіталями, поставляючі для них медицину, карети швидкої допомоги тощо.

До організації концерту долучилися VINIL Concert agency, ГО Міжнародна Асоціація Мистців і БФ Power of Peace.

Квитки на концерт можна купити за посиланням

https://lviv.karabas.com/ua/viktor-pavlik-blagodijnij-koncert/order/

До збору коштів на турнікети для військових можна також долучитися за такими реквізитами – офіційна банка Фонду: 

https://send.monobank.ua/jar/3322NpPJrc

Залишити відповідь