Цікаве

Про проект кошторису на 2021 рік та гендерні квоти у новому виборчому кодексі


Проект кошторису на 2021 рік та гендерні квоти у новому виборчому кодексі – ключові питання, які під час візиту на Львівщину озвучила заступниця Голови Верховної Ради України Олена Кондратюк.

Віцеспікерка певнить маємо багато фахівчинь і в економіці, і в бюджетній сфері, які здатні поліпшити життя у громадах. Настав час жінкам не лише брати участь у виборах, але й приймати рішення. Олена Кондратюк певна, вже після перегонів ми побачимо нову якість політики в громадах.

Зачепили й іншу тему, дипломат Маркіян Лубківський певен,  саме наша область ключова у  зовнішній політиці України, бо ж прикордонна, втім кілометрові черги на рубежі нерідко шокують.

Чи не найбільше дискутували щодо вартості кошторису на наступний рік: це, мовляв,  бюджет утопії і недостатньо соціально спрямований, додає нардеп від Батьківщини Михайло Цимбалюк. Вимагає, аби у фінансовому плані країни не заморожували мінімальну пенсію, а мінімальну зарплату підвищували без податкового тиску на малий і середній бізнес.

Михайло Цимбалюк каже, фракція “Батьківщини” в парламенті планує  запропонувати власні правки у проект бюджету до 1 жовтня.

Залишити відповідь