Цікаве

Рейдерське захоплення ТЦ «Victoria Gardens»

 

Чоловіка, якого підозрюють в організації рейдерського захоплення торгового центру «Victoria Gardens» та нанесенні збитків іноземному інвестору у сумі 8 млн. грн.  затримали правоохоронці. Це колишній керівник розважального комплексу Оджаклі Айтач. Затримання відбулося 19 грудня у Києві. Запобіжний захід підприємцеві обирали у Залізничному районному суді Львова. До суду  підозрюваного у рейдерстві привезли аж о восьмій вечора із трьома захисниками та у супроводі перекладача.

 

На лаві підсудних Айтач опинився саме через підозру у  розтраті майна. Адже коли він був директором товариства «Фенікс капітал», що і володіє Вікторією Гарденс, ніби то «переплатив» за будівництво споруди підрядникам 8 мільйонів гривень. Засідання відбувалося у закритому режимі. Суддя не дозволив журналістам працювати у залі суду з огляду на можливість розголошення персональних даних підозрюваного. Охоронець Айтача також намагався не допустити журналістів на заслуховування рішення, яке суддя виголосив опівночі.

 

Оджаклі Айтач у залі суду помітно нервував і постійно хапався за серце. Прямісінько перед оголошенням рішення суду, бізнесменові буцім то стало зле, і йому викликали швидку. Однак, після медичного обстеження лікарі не знайшли підстав для невідкладної госпіталізації, протипоказань до участі у судовому засіданні. Айтач все ж таки вислухав, яку міру запобіжного заходу для нього обрали. Це  тримання під вартою із правом внесенням застави у розмірі 240 тисяч гривень.

Опісля засідання  підсудного доправили до міської лікарні швидкої допомоги. Сам Оджаклі Айтач рішення суду не коментує, його ж захисники до журналістів налаштовані агресивно.

Утім, Оджаклі Айтач так і не потрапив до в’язниці, його шпиталізували. Про це повідомили у прокуратурі у відповіді на наш інформаційний запит. Ймовірно, опісля внесення застави, чоловіка звільнять з-під варти. Адже розмір викупу більш як прийнятний – 240 тисяч гривень при тому що підозрюється Оджаклі Айтач у заволодінні восьми мільйонів гривень.

На даний час за рекомендацією медиків підозрюваний перебуває у кардіологічному відділенні комунальної міської лікарні швидкої медичної допомоги, що виключає перебування останнього в ізоляторі

Загалом відкрито уже шість кримінальних проваджень у Києві та Львові, у яких фігурує «Вікторія Гарденс».  Вони на стадії досудового розслідування. Нагадаємо, влітку Оджаклі Айтач у супроводі декількох десятків невідомих молодиків намагався прорватися до адміністративного корпусу торгівельного центру. Заявляв, що він є новим директором ТРЦ та показав виписку з єдиного державного реєстру. Тоді на інцидент вчасно відреагували правоохоронці й зміни до електронного реєстру скасували за рішенням Господарського суду Львівської області.

Залишити відповідь