Цікаве

Роман Федишин: «Шувар» – продовольча безпека


У середу, 18-го березня, міська комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій ухвалила рішення: не призупиняти роботу львівських ринків на період карантину.

Відтак, базари працюватимуть. Однак за дуже жорстких умов, аби не наражати покупців на небезпеку. Ми ж вирішили перевірити як працює в період карантину од найбільших – гуртовий ринок «Шувар».

Роман Федишин

засновник групи компаній «Шувар»

«Шувар працює в обмеженому режимі – у режимі особливих карантинних умов.

Ринок працює тому, що виконує одну з головних функцій – це саме продовольча безпека, забезпечення населення»

Ринок працює за чіткими правилами безпеки. Всі продавці пакують покупцям в пакети смаколики виключно у масках та рукавичках, а перед цим – ретельно протирають руки антисептичними засобами. Окрім цього, кожному, хто заходить до павільйонів безконтактно міряють температуру, пропонують скористатись антисептиком і в жодному разі не впускають до павільйонів без масок чи марлевих пов’язок.

Іван Федишин

директор гуртового ринку «Шувар»

«Кожного ранку продавці наші і оператори проходять термометрію, отримують допуски до роботи. Всі зобов’язані ходити в масках. Антисептик повинен бути на кожній точці. Також товар повинен накриватися целофаном, також просимо наших клієнтів приходити в масках, щоб не наражати ні себе, ні операторів ринку на небезпеку».

Окрім цього, на ринку «Шувар» продавці  дотримуються й правил безпеки щодо зберігання продуктів на прилавках – щільно накривають харчовою плівкою. Регулярно змінюють одноразові рукавички та маски. Також й контролюють аби в павільйоні не перебувало багато покупців і просять зберігати дистанцію у два метри.

Роксолана Токарська

маркетолог гуртового  ринку «Шувар»

«В нас є достатньо продуктів, щоб забезпечити все населення Львова і Львівської області».

Додамо, гуртовий ринок «Шувар» працює у звичному режимі. І пам’ятайте: коли наступного разу підете на ринок, аби поповнити харчові запаси  – обов’язково одягайте маски і рукавички, аби не наражати себе та інших на небезпеку.

Залишити відповідь