Цікаве

Ryanair тепер в Україні

Понад 30 років досвіду, більше 200 напрямків до найпривабливіших куточків Європи і не лише. Барселона, Париж, Лондон – щодня Rуanair здійснює понад 1800 рейсів, а європейці вважають цього ірландського перевізника найбільш бюджетною авіакомпанією. І от нарешті, на карті польотів Rуanair з’являється і Україна.

Наталія Мисула – пасажирка

«Це дуже зручно, тому що моя попередня практика постійно літати через Варшаву дуже важко – це ніч в автобусі, або не встигання автобусом до літака. А тепер це буде дуже зручно і багато людей зможе подорожувати до Європи без проблем».

11 нових маршрутів з Києва і Львова представники Rуanair презентують, щойно вийшли з трапу свого літака. Кажуть, регулярні рейси  стартують уже в жовтні. З Києва літатимуть – до Стокгольма, Манчестера, Лондона, Ейндховена. Зі Львова напрямків буде більше.

Девід О’Брайанкомерційний директор компанії «Ryanair»

«Для Львова ми пропонуємо такі напрямки як Краків, Будапешт, Вроцлав,  Берлін, Ейндговен та Лондон. І це лише наразі. Влітку наступного року ми будемо замислюватись і над розширенням цих напрямків, оскільки ми розуміємо, що львів’янам також хочеться відпочивати. Йдеться про Італію чи Іспанію».

Уже навіть стартував продаж квитків на перші рейси. До опівночі четверга їх можна купити лише за 20 євро. А от в середньому, вартість перельоту буде не більше сорока.

Володимир Омелян – міністр інфраструктури України

«Це не елітний спосіб транспортування, це електрички, маршрутки, в кращому випадку таксі. Вони мають бути дешеві, вони мають бути якісні і зручні».

Львів’янин Андрій приліт Ryanair вважає великою перемогою. Адже  Європою хлопець подорожує винятково лоукостами. Каже для своїх клієнтів авіакомпанія пропонує вигідні умови й можливість не платити за маленький багаж.

Андрій Машталір – львів’янин

«Я користувався послугами Ренейру 4 рази, мені дуже сподобалось, звичайно там немає розподілу на 1,2,3 клас, трошки може бути не зручні сидіння, за ціна-якість, я думаю це хороша пропозиція».

Аби привабити не лише Ryanair, а  й інші лоукости, львівські ресторатори та готельєри готові компенсовувати їм частку витрат. Для цього створили спеціальний фонд. У Європі такі резервні гроші виділяє держава або ж місцева влада. В Україні за це взялись підприємці, які лише за декілька днів  назбирали 40 000 євро. Бізнесмени певні, таким чином не лише можна втримати авіаперевізника, а й отримати ще більше прибутків від туристів.

Юрій Назарук – львівський ресторатор

«Не йдеться про конкретну суму, яку ми заплатимо в цей фонд, а йдеться про прецедент, що люди свої приватні кошти вкладають у фонд задля того, аби розвивалися бюджетні авіакомпанії».

Та це не останній лоукост, який цього року розпочне польоти з України. Щонайменше нові 4 маршрути вже у червні анонсував WizzAir. 

Залишити відповідь