Цікаве

Сезон шалених знижок


Зібрати новорічний продуктовий набір на 40 відсотків дешевше. Така можливість є у всіх покупців найпотужнішої в Україні мережі АТБ. До зимових свят у супермаркеті стартував сезон шалених знижок.

Ольга Довбак – керуюча магазину «АТБ»

«Знижки діють на багатьох категоріях продуктів: кондитерські вироби, продукти бакалії і м`ясна гастрономія, а також у нас великий асортимент новорічних товарів на який так само діють знижки».

У пріоритеті компанії АТБ не лише висока якість продуктів, а й економія сімейних бюджетів українців, які вже активно готуються до Нового Року. Щоб накрити святковий стіл обирають різні смаколики.

-«Салат олів`є зрозуміло та сир обов’язково твердий».

-«Ікра, лосось».

-«Курочка обов`язково».

І усі ці товари аж до 7 січня можна придбати зі знижками до сорока відсотків. Ще вигідніше продукти власного виробництва. А їх в АТБ – понад 900 найменувань. Вони не поступаються якістю відомим брендам, втім коштують дешевше, бо компанія економить гроші на рекламі та доставці товарів.

«Зазвичай своя марка коштує на 30 відсотків дешевше за інші торгові марки».

Допоможе заощадити мережа на традиційних речах та смаколиках, без яких саме не обійдеться Новий Рік.

«Зараз у нас можна придбати бенгальські вогні за знижкою до 30 відсотків. І для традиційного олів`є можете придбати горошок «Розумний вибір» усього за 12.60».

Тішити покупців дешевими, а головне свіжими та якісними продуктами в АТБ будуть у будь-який час доби. Адже мережа працює у режимі двадцять чотири на сім навіть у святкові дні.

Ольга Довбак – керуюча магазину «АТБ»

«Усі магазини компанії АТБ Маркет будуть працювати у святкові та вихідні дні цілодобово. Святкові знижки на нашу продукцію діють з 18 грудня по 7 січня у всіх магазинах компанії АТБ Маркет». Заощадити до сорока відсотків вартості можна практично на всіх видах харчів: випічці, м`ясних та молочних продуктах, крупах, соусах, консервах, солодощах та навіть морепродуктах

Залишити відповідь