Цікаве

Ще один львівський волонтер під підозрою – військовослужбовець


Ще один львівський волонтер під підозрою. Цього разу увага слідчих впала на Ігоря Дулина – військовослужбовця, голову організації «Добро. Дій», відому за такими ініціативами як «1000 автомобілів свободи», а також «Сади перемоги». Волонтеру інкримінують перепродаж гуманітарної допомоги – а саме бронеплит.

Волонтер зазначає, що ще на початку повномасштабного вторгнення допоміг перевезти через кордон бронеплити, аби потім з них створили бронежилети. Амуніції в березні бракувало. Тож українці брались шити їх самостійно. За власні кошти, запевнює Ігор Дулин, він закупив бронеплити. Та поки законодавці не налагодили механізм перевезення такого вантажу через кордон – оформив довідку від військової частини, аби плити могли швидше завезти в Україну.

«Стоїть на кордоні фура, де є 2,5 тисячі плит, це є 1200 бронежилетів. Або я ввожу це зараз і врятую 1200 життів, або хоч 200 життів, кожного шостого, або я чекаю ще місяць на ліцензії, сертифікати і так далі. Ми знаємо, що бронежилетів в Україні не було станом на березень-місяць», – каже він.

Слідство триває вже 4 місяці. В суді днями розглядали клопотання щодо запобіжного заходу. І ще на 60 днів прокуратура пропонує продовжити обов’язки підозрюваного: тобто упродовж наступних двох місяців Ігор Дулин повинен приходити до суду у разі необхідності. У залі зібрались інші волонтери, військовослужбовці, які вважають такі звинувачення – переслідуванням волонтерів

Залишити відповідь