Цікаве

Швидше і дешевше


Компанія «East west Eurolines» презентувала новий мультитранспортний хаб. Відтепер мандрівникам пропонуватимуть квиток від дверей до дверей – тобто складуть маршрут за кордон так, щоб було чим менше пересадок, і чим більше комфорту. До цього ж працівники зустрічатимуть своїх клієнтів прямісінько на вокзалі і супроводжуватимуть аж до посадки в автобус.

Без нудних і затяжних черг. Вчетверо дешевше, ніж літаком, і вдвічі швидше ніж автобусом. Компанія East west Eurolines пропонує пасажирам придбати квиток зі стикуванням. Це означає, що її працівники підберуть найбільш дешевий, якісний і швидкий маршрут з пункту до пункту. Наприклад, з Харкова до Варшави звичайним автобусом треба буде добиратись 38 годин за 1100 гривень, літаком за 4 години, проте за 4 тисячі гривень. Компанія ж пропонує скомбінувати перевезення: з Харкова до Львова потягом, а далі автобусом до Варшави.

Сергій Кремено – керівник проекту мультитранспортних перевезень

«У результаті дорога займає  – 26-27 годин, комфортніше та дешевше – такий квиток коштуватиме  до 900 гривень».

Мультимодальний квиток також передбачає підтримку пасажира. Навіть якщо з певних причин ви спізнились на автобус, представники компанії знайдуть альтернативу.

Орест Жехович – представник компанії «East West Eurolines»

«Будемо організовувати зустріч безпосередньо біля потяга, адже ми матимемо інформацію, в якому вагоні перебуває пасажир та його прізвище. Ми заберемо його багаж і зберігатимемо його поки триватиме стиковка. Якщо ця процедура трохи затягнеться то ми цього пасажира можемо навіть  відправити на екскурсію Львовом».

Сьогодні переваги мультитранспортного хабу відчула на собі перша пасажирка, яка скористалася новою послугою. Нею стала Валентина Бажанюк, яка з Києва подорожує до Польщі.

Валентина Бажанюк – перша пасажирка, яка скористалася послугами хабу

«Мені оголосили ціну і вона вийшла значно дешевшою, і в дорозі я буду менше перебувати часу, бо переважно до Варшави я діставалася до 20 годин, а тут у мене виходить 15». Наразі система вибору маршруту, що працює за принципом одного кліка дозволяє мандрувати    з України до Польщі, Чехії та Німеччини. До весни планують розробити маршрути всією Європою

Залишити відповідь