Цікаве

Сімейне свято


З неба тече вода, а люди всміхаються, слухають українську музику і плетуть вінки.

Таке  сімейне свято для мешканців Левандівки організував кандидат у народні депутати у 116-тому окрузі – Микола Княжицький.

Соломія Чубай – співорганізатор Сімейного свята на Левандівці.

«Плетуть вінки, ляльки-мотанки, у нас є гончар, який теж робить майстер-класи з гончарства, чудові колективи».

У парку працює майже десяток локацій із різноманітними майстер-класами. Аніматори бавлять найменших гостей, поки найстарші слухають хедлайнера – Марію Бурмаку.

Марія Бурмака – українська співачка.

«Мені радісно, що навіть в дощ прийшли діти з батьками, які танцюють в дощовиках. Сьомого липня завжди всі вранці йшли в церкву і збиралися сімями. І от вирішено було зробити таке сімейне свято на Левандівці».

Організатори наголошують – важливо, аби розваги для містян влаштовували не лише у центрі. Розповідають – розвивати інфраструктуру треба в усіх районах міста Лева. Й мешканці Левандівки, як ніхто, з цим згодні, адже таке свято для них організували вперше.

Саме аби українську мову було чути звідусюди, щоб розвивалася культура, а усі здобутки за останні 5 років – захистити, Микола Княжицький балотується до Парламенту.

Микола Княжицький – кандидат у народні депутати  у 116-ому виборчому окрузі.

«Хочу відстояти ті закони, до яких я мав безпосереднє відношення. Це закон про українську мову, про захист мови на телебаченні та радіо, про український інститут книги та Томос, яким ми займалися в нашому комітеті».

До слова, кандидат у нардепи Микола Княжицький, є головою парламентського комітету з питань культури і духовності. Балотується від партії «Європейська солідарність».

Залишити відповідь