Цікаве

Скутери для інвалідів – на що звернути увагу при виборі?

В статті описані особливості й основні характеристики, на які варто звертати увагу під час вибору скутера для інвалідів.

Електроскутер 一 засіб, що дозволить пересуватися на довгі дистанції без сторонньої допомоги, а також додасть впевненості і мобільності особі з інвалідністю або людині похилого віку. Ознайомитись із тим, як він виглядає та яким чином можна отримати такий транспорт в Україні, можна тут: https://www.ortotehno.com/product-category/skuteru-dlya-invalidiv/.

Для чого використовуються електроскутери?

Якщо повноцінно рухатися або ж долати довгі дистанції через травму або похилий вік стало важко, електроскутер допоможе відновити звичний спосіб життя. 

Він вирішить проблему із користуванням громадським транспортом, стане хорошим допоміжним засобом у прогулянках, без проблем може їздити тротуарами і дорогами.

Зверніть увагу, що скутер підійде лише для тих людей, фізичні можливості яких повністю дозволяють самостійно керувати транспортним засобом, гарантуючи безпеку собі і оточуючим.

Особливості й основні характеристики, на які варто звертати увагу під час вибору

  1. Можливість легко маневрувати. Скутер за розміром зазвичай трошки перевищує коляску для людини з інвалідністю. Це допоможе без проблем пересуватись вузькими вулицями, тротуарами, дорогами тощо.
  2. Легкість управління. Скутер не повинен створювати проблем на місці проїзду. Паркова алея або ґрунтова дорога 一 користувач повинен мати можливість впевнено керувати своїм транспортом, без ризику перекидання тощо.
  3. Зручність і комфорт в експлуатації. Скутер працює на батареї, тож може заряджатися від звичайної домашньої електромережі. Важливо звернути увагу й на мотор, зокрема на його шумність. Він не повинен бути надто гучним, адже користувач під час руху, наприклад, може не почути наближення іншого транспорту. Також краще вибирати варіант, який включає прості синтетичні матеріали 一 їх легко доглядати звичайними мийними засобами. 
  4. Відстань, протягом якої скутер може безперебійно рухатися. Хороший скутер може долати відстані до 50 км без підзарядки.
  5. Ергономічність деталей (сидіння, спинки). Крісло повинно обертатися на 360 градусів і мати анатомічну форму із можливістю відрегулювати його під свій зріст. Це дозволить мінімізувати напругу у м’язах у випадку довгої поїздки. Нахил спинки має регулюватися відповідно до потреби. Підлокітники і підголівник найкраще підійдуть із м’яких матеріалів, що додадуть зручності під час пересування. 
  6. Наявність додаткових засобів підсилення безпеки. Скутер обов’язково має мати фари, світловідбивачі і бокові дзеркала. Це гарантуватиме вашу безпеку під час руху по проїжджій частині. 
  7. Тип шин. Найкращий варіант 一 пневматичні, що забезпечують максимальні можливості для проїзду по майже будь-яких поверхнях і покриттях.
  8. Наявність додаткових аксесуарів. Добре, якщо у скутері додатково є, наприклад, корзинка для покупок або зберігання речей на час поїздки.

Усі ці характеристики допоможуть зробити правильний вибір. Від підбору електроскутера, як і будь-якого іншого засобу пересування, залежить безпека і комфорт людини, тож поставтесь до цього питання зі всією уважністю. 

Залишити відповідь