Цікаве

Стартував розпродаж року


Досі не знаєте, що подарувати рідним на Новий рік чи Різдвяні свята? У магазинах «Фокстрот» про це вже потурбувались – тут стартував головний розпродаж року.

50-відсоткові знижки на побутову техніку та електронні ґаджети, а ще – десятки гарячих пропозицій!

Богдан Буца, регіональний керівник компанії «Фокстрот»

«Власне, Новий рік, Різдво вже на підході. І відповідно у нас проходить зараз акція – «Новорічний ярмарок» – аж до п’ятдесяти відсотків надаємо знижки. Тому ми порадуємо вас спеціальними акційними пропозиціями».

«Новорічний ярмарок» у «Фокстроті» триватиме до 14 січня наступного року. Юрій – один з численних покупців. Вибирає подарунок для усієї сім’ї – телевізор.

Спекотні ціни ваблять, тож Юрій довго не думає. За 19 тисяч – це вже разом з аксесуарами – обирає новеньку плазму, на якій можна і фільми комфортно дивитись, і в ігри побавитись. Каже, завдяки акції зекономив декілька тисяч.

Юрій Квятковський, покупець

«Ціна дійсно класна. Кілька місяців тому ходив  магазинами – реально це було набагато вище. Зараз зайшов у «Фокстрот» – нижча ціна. Зробили мені у принципі на аксесуаль знижки, нарахували бонуси. Реально все оформлення у мене зайняло дві хвилини. Я прийшов, хлопчина розказав мені про цей телевізор і я вже йду із запакованим телевізором додому зараз.

Приготували у «Фокстроті» і сюрприз для затятих ґеймерів. Тут діють спеціальні пропозиції на популярні моделі Sony Playstation. Справжній рай для ігроманів: як малих, так і дорослих.

«Маємо хороший асортимент, хороший вибір «Соні Плейстейшн» – це є про-версії, слім версії. Дуже популярним зараз йде комплект Ві-ар. Це є віртуальна реальність. Маєм дуже багато забавок до «Соні плейстешн» по супер знижках до 70 відсотків.

А це – мрія кожної господині. Двометровий холодильник з 10-річною гарантією на двигун і 5-річною – на сам виріб.

«Холодильник обладнаний нульовою зоною. Це зона свіжості. Холодильник обладнаний великою морозильною камерою – 96 літрів. Це на сьогоднішній день одна з кращих пропозицій по якості і по ціні».

Чималий асортимент і вирівнювачів для волосся та депіляторів – у цьому відділі для покупців теж приготували новорічні знижки.

«Мультистайлери, ми пропонуємо фени, ми пропонуємо плойки. І це все можна придбати за умов акційної ціни –50% на другу одиницю товару».

Придбавши акційний ноутбук, у подарунок отримаєте ігрову мишку або гарнітуру. А при виборі смартфона – безкоштовне налаштування ґаджета. Щоб скористатись усіма перевагами техніки вже сьогодні, можна оформити кредит, розтермінований на 25-ть платежів.

Андрій Савків, заступник керівника магазину «Фокстрот» на вул. Княгині Ольги, 106

«У Фокстроті діє унікальна можливість оформити товар у 25 платежів. Тобто розтермінувати покупку. Це створено для того, щоб можна було користуватися технікою вже власне сьогодні, а не збирати кошти на майбутнє. Ну, і найголовніше: коли ви з «Фокстрот» – то без подарунків не залишиться ніхто!»

Залишити відповідь