Цікаве

Стильний одяг ТМ «Галичанка» – одяг з українською душею


Розкішні вишиті сукні, вражаючі блузи з традиційними орнаментами, костюми з екошкіри, і навіть оздоблені українськими візерунками пальта, шуби, сумки та аксесуари. Це стильний одяг з українською душею від торгової марки «Галичанка».

Популярний не лише в Україні, але й за кордоном. Вбрання від «Галичанки» носять у США, Канаді, Словаччині, Польщі та інших країнах Європи. А все тому, що не просто красиве, а ще й якісне. Створюють одяг на власній фабриці у Львові. 

Торгова марка «Галичанка» пропонує понад 5 тисяч найменувань вишитого одягу. Як святкового, так і повсякденного. Дизайнери  розробляють художні орнаменти на футболки, світшоти, костюми, щоб виглядати стильно, водночас почуватися зручно щодня.

Ексклюзивний одяг з квітковими, геометричними мотивами, вишитий гладдю чи хрестиком, для дітей та дорослих від торгової марки «Галичанка» доступний у всіх розмірах, кольорах, і звісно ж за приємними цінами.

Галичанка працює також з гуртовими покупцями. Для них діють спеціальні пропозиції та знижки. У Львові працює два фірмових магазини за адресами: вулиця Гетьмана Мазепи, 1  та вул. Валова, 2. Де можна приміряти та придбати свій омріяний виріб. Також працює інтернет-магазин https://galychanka.com.ua/ де можна переглянути увесь асортимент товару та сформувати замовлення.

Залишити відповідь