Цікаве

Свіже, якісне, смачне


У компанії «Молокія» представили новий продукт – молоко «Відбірне». Це – не просто новинка, а великий спільний проект фермерських господарств і корпорації.

Саме тут, на одній з таких ферм народжується «Відбірне». Шістсот корів доять тричі на день, кожна дає понад 26 літрів молока. Аби воно було екстра-класу, для тварин умови наче на курорті – чисті стайні, ситна їжа і вчасне лікування.

Борис Рудюк – заступник директора з тваринництва ПАП «Агропродсервіс»

«Молоко екстра-класу, яке виробляємо, безпосередньо, ми характеризується саме високим вмістом лактози, що вказує на хороше здоров’я тварин, воно не містить додаткових продуктів, що дають сторонні запахи молоку, плюс воно має прекрасний, є таке поняття, сухий залишок.»

Тут найголовніше – якість. Тож після кожного доїння, перед тим як відправляти молоко на «Молокію», проводять аналізи. У кожної корови є власна медична електронна картка – тут і дані про вакцинацію,  і про лактацію, і навіть про те, яка з тваринок – дає найбільше молока. Усе це потрібно, аби щоденно стежити за здоров’ям рогатих.

Ольга Пасемко – технолог ПАП «Агропродсервіс»

«От зараз у нас корови дояться, я вам можу показати. Це в нас є так званий графічний графік доїльного залу, тут дояться корови, причіпаються, все решта».

Молоко миттєво охолоджується, аби не втратити корисні властивості. А далі – його доставляють на завод «Молокії», де триває постійний процес – молоко знову очищують, пастеризують та знежирюють. Тут молоко «Відбірне» отримує впізнаване пакування. На кожному – назва фермерського господарства, де живуть ті корови, які дали цей свіжий продукт. Так споживач знає – відповідає за якість не лише переробник, а й постачальник. Це – подвійна гарантія.

Віталій Ковальчук – голова компанії «Молокія»

«Суть його – це те, що є наша спільна відповідальність, відповідальність виробника і відповідальність переробника і ось ця спільна відповідальність робить його унікальним».

«Відбірне» постачають «Молокії» чотири підприємства з Тернопільщини, Хмельниччини та Черкас. Усі партнери, як і власник «Молокії», переконані – завдяки такій кооперації зростає й рівень довіри до молочарів.

Юлія Демчик – директор з маркетингу компанії «Молокія»

«Це відображення філософії нашої компанії, це величезний проект, завдяки якому ми звертаємося з пакування молока до споживача, не просто як бренд, як компанія «Молокія», а особисто. Щоб споживач зайвий раз задумався, над тим, що він їсть, що він обирає біля полиці, що йому пропонує виробник».

Кожен власник ферм, на яких народжується «Відбірне», посміхається споживачам з фото на пакуванні. Так ті, хто п’є молоко у Києві, Одесі, Черкасах та по усій Західній Україні впізнає тих, хто гарантує свіжість та чистоту продукту.

Залишити відповідь